mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > WIELTON S.A. w Olsztynie

WIELTON S.A. w Olsztynie

Producent naczep WIELTON S.A. otworzył nowy oddział handlowy. Tym razem wieluńska firma zawitała do Olsztyna. Jest to już 14 filia w Polsce.

WIELTON S.A. w Olsztynie
Do szerokiej sieci sprzedaży WIELTON S.A. dołączył kolejny oddział - w Olsztynie. Jest to już czternaste Biuro Obsługi Klienta w Polsce. Na oficjalne otwarcie, które odbyło się 1 lutego w siedzibie oddziału przy ulicy Pstrowskiego 28 w Olsztynie, przybyli Klienci zainteresowani prezentowanymi produktami.

Mieli oni okazję dowiedzieć się czegoś więcej o firmie, obejrzeć na filmie jak wygląda proces produkcyjny, a także zapoznać się z zasadami działania obsługi serwisowej firmy.

Obecnie WIELTON posiada dwa zakłady wytwarzające produkty zgodnie z procedurami ISO 9001 (certyfikat otrzymany w październiku 2000r.) Firma systematycznie zwiększa swój udział w rynku naczep w Polsce (22% rynku) i za granicą. Dodajmy, że 20% produkcji jest eksportowane - głównie do państw Europy Wschodniej, a także do Włoch, Holandii, Belgii (posiadają homologację PVG), Czech i na Słowację.

Czytaj także:

WIELTON rozwija sieć serwisową 2006-01-05

Producent spod znaku wielbłąda 2005-10-24
Tematy w artykule: Wielton S.A.

Podobne wiadomości:

Wielton podbija Europę

Wielton podbija Europę

Ciężarówki i Autobusy 2017-01-30

Wielton i Michelin będą współpracować

Wielton i Michelin będą współpracować

Aktualności 2014-02-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rekordowy maj dla Skody - globalnie i w Polsce
Rekordowy maj dla Skody - globalnie i w Polsce
Czeska marka dostarczyła w minionym miesiącu 99 tys. samochodów, pobijając zeszłoroczny rekord o 2,4%. Na najlepszy majowy wynik w historii Skody złożyły się silne wzrosty we wszystkich częściach Europy, a swój udział osiągnięciu tego rekordowego rezultatu miał także polski rynek.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech