mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > WIELTON dla Pekaesu

WIELTON dla Pekaesu

WIELTON dostarczy 10 naczep kurtynowych i 30 naczep skrzyniowych mega dla firmy przewozowej Pekaes. Podpisana umowa świadczy o dużym zaufaniu do producenta spod znaku wielbłąda.

WIELTON dla Pekaesu

1-go czerwca już kolejny raz w Wieluniu gościli przedstawiciele Pekaesu. Spotkanie związane było z finalizacją kolejnego kontraktu zrealizowanego przez WIELTON dla jednego z największych przewoźników w kraju, który tym razem zamówił 10 naczep kurtynowych i 30 naczep skrzyniowych mega, tworzących ciekawe zestawy wraz z ciągnikami marki Iveco.

Podpisany kontrakt nie jest pierwszym w historii współpracy dwóch firm.  Przypomnijmy, że od 2003 roku WIELTON dostarcza swoje produkty dla Pekaesu. W taborze Pekaesu są już naczepy kurtynowe, kurtynowe mega, naczepy skrzyniowe, także w wersji mega, zestawy wielkogabarytowe i chłodnie spod znaku wielbłąda. Jeden z największych przewoźników w Polsce posiada już prawie 200 naczep marki WIELTON.

Wieluński producent może poszczycić licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Ostatnio, 17 maja firma WIELTON S.A. otrzymała certyfikat przyznany w oparciu o przepisy konkursu promocyjnego LIDER RYNKU 2005 w kategorii "Produkt". Produkt WIELTON-u - naczepa samowyładowcza stalowa została uznana za najlepszą w Polsce. Ponadto firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie o charakterze międzynarodowym, uzyskane w Europejskim Konkursie Promocyjnym EURO LEADER 2005. Obecnie WIELTON S.A. jest największym polskim producentem naczep, mając 22% udział w rynku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando