mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > WIELTON dla Pekaesu

WIELTON dla Pekaesu

WIELTON dostarczy 10 naczep kurtynowych i 30 naczep skrzyniowych mega dla firmy przewozowej Pekaes. Podpisana umowa świadczy o dużym zaufaniu do producenta spod znaku wielbłąda.

WIELTON dla Pekaesu

1-go czerwca już kolejny raz w Wieluniu gościli przedstawiciele Pekaesu. Spotkanie związane było z finalizacją kolejnego kontraktu zrealizowanego przez WIELTON dla jednego z największych przewoźników w kraju, który tym razem zamówił 10 naczep kurtynowych i 30 naczep skrzyniowych mega, tworzących ciekawe zestawy wraz z ciągnikami marki Iveco.

Podpisany kontrakt nie jest pierwszym w historii współpracy dwóch firm.  Przypomnijmy, że od 2003 roku WIELTON dostarcza swoje produkty dla Pekaesu. W taborze Pekaesu są już naczepy kurtynowe, kurtynowe mega, naczepy skrzyniowe, także w wersji mega, zestawy wielkogabarytowe i chłodnie spod znaku wielbłąda. Jeden z największych przewoźników w Polsce posiada już prawie 200 naczep marki WIELTON.

Wieluński producent może poszczycić licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Ostatnio, 17 maja firma WIELTON S.A. otrzymała certyfikat przyznany w oparciu o przepisy konkursu promocyjnego LIDER RYNKU 2005 w kategorii "Produkt". Produkt WIELTON-u - naczepa samowyładowcza stalowa została uznana za najlepszą w Polsce. Ponadto firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie o charakterze międzynarodowym, uzyskane w Europejskim Konkursie Promocyjnym EURO LEADER 2005. Obecnie WIELTON S.A. jest największym polskim producentem naczep, mając 22% udział w rynku.


Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja...

Polskie drogi 2016-12-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.