mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > WRC: Raikkonen coraz lepszy

WRC: Raikkonen coraz lepszy

Kaj Lindstrom, pilot Kimiego Raikkonena chwali postępy swojego partnera. Po zajęciu ósmego miejsca w Rajdzie Szwecji, Lindstrom uważa, że Raikkonen zrobić duży progres w stosunku do poprzedniego sezonu.

WRC: Raikkonen coraz lepszy
"Kimi poprawił wiele rzeczy. W Szwecji jechał dobrze" - mówi Kaj Lindstrom. Zauważa jednak, że są miejsca gdzie były kierowca F1 może się jeszcze wzmocnić. "Notatki Kimiego mogą być jeszcze bardziej rozwinięte i ulepszone, jeśli chodzi o ich dokładność. Jest jeszcze kilka zakrętów, które możemy opisać precyzyjniej, co powinno przełożyć się na lepszy wyniki" - zauważa pilot Raikkonena.31-letni Fin opuści kolejny start w Rajdzie Meksyku. Skupi się za to na przygotowaniach do Rajdu Portugalii, który zostanie rozegrany pod koniec marca. "Jeszcze nie wiem jaki program testów przeprowadzimy. Może być tak, że będziemy testować więcej niż jeden dzień" - dodał Lindstrom.
Tematy w artykule: WRC Kimi Raikkonen

Podobne wiadomości:

Rajdowy powrót Mini na wideo

auto motor i sport 0000-00-00

3,2,1... startuje Rajd Polski!

3,2,1... startuje Rajd Polski!

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa
Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Roberta Kubicy. Polski kierowca pojawi się w drugiej połowie października na torze Silverstone w bolidzie Williamsa.