mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > WRC: Raikkonen coraz lepszy

WRC: Raikkonen coraz lepszy

Kaj Lindstrom, pilot Kimiego Raikkonena chwali postępy swojego partnera. Po zajęciu ósmego miejsca w Rajdzie Szwecji, Lindstrom uważa, że Raikkonen zrobić duży progres w stosunku do poprzedniego sezonu.

WRC: Raikkonen coraz lepszy
"Kimi poprawił wiele rzeczy. W Szwecji jechał dobrze" - mówi Kaj Lindstrom. Zauważa jednak, że są miejsca gdzie były kierowca F1 może się jeszcze wzmocnić. "Notatki Kimiego mogą być jeszcze bardziej rozwinięte i ulepszone, jeśli chodzi o ich dokładność. Jest jeszcze kilka zakrętów, które możemy opisać precyzyjniej, co powinno przełożyć się na lepszy wyniki" - zauważa pilot Raikkonena.31-letni Fin opuści kolejny start w Rajdzie Meksyku. Skupi się za to na przygotowaniach do Rajdu Portugalii, który zostanie rozegrany pod koniec marca. "Jeszcze nie wiem jaki program testów przeprowadzimy. Może być tak, że będziemy testować więcej niż jeden dzień" - dodał Lindstrom.
Tematy w artykule: WRC Kimi Raikkonen

Podobne wiadomości:

Skoda wspiera rajdowe talenty

Skoda wspiera rajdowe talenty

Aktualności 2017-09-22

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Aktualności 2015-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.