Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > W Nowy Rok bez ciężarówek

W Nowy Rok bez ciężarówek

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przypomina, że zgodnie z 2 art. rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 18 sierpnia 2003 r. 1. stycznia w godzinach 7.00 - 22.00 obowiązywał będzie zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 t.

W Nowy Rok bez ciężarówek
Przepisy te nie mają zastosowania do pojazdów, które wjechały na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej poza terminami lub godzinami obowiązywania zakazów lub ograniczeń, w odległości do 25 km od miejsca przekroczenia granicy, oraz oczekujących na granicy na wyjazd z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, nie mają zastosowania do pojazdów wykonujących czynności dowozowe na odcinku między miejscem nadania albo przeznaczania, a najbliższym lądowym terminalem transportu kombinowanego lub w promieniu 150 km od terminalu morskiego oraz do pojazdów powracających z zagranicy, pod warunkiem posiadania przez kierowcę ważnej rocznej lub półrocznej karty opłaty za przejazd po drogach krajowych.

Komentuj:

~jano 2006-12-28

BRAVO!!!zamknijcie całkowicie te chore polskie drogi dla cięzarówek bo kierowcy to nie ludzie,nie mają rodzin itd.....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking
McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking
Taką informację podała gazeta Financial Times, która sugeruje, że koncern Apple zamierza przejąc McLaren Technology Group, który kontroluje m.in. zespół McLaren F1 Team. Czy nad Woking zbierają się czarne chmury?