mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > W Nowy Rok bez ciężarówek

W Nowy Rok bez ciężarówek

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przypomina, że zgodnie z 2 art. rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 18 sierpnia 2003 r. 1. stycznia w godzinach 7.00 - 22.00 obowiązywał będzie zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 t.

W Nowy Rok bez ciężarówek
Przepisy te nie mają zastosowania do pojazdów, które wjechały na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej poza terminami lub godzinami obowiązywania zakazów lub ograniczeń, w odległości do 25 km od miejsca przekroczenia granicy, oraz oczekujących na granicy na wyjazd z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, nie mają zastosowania do pojazdów wykonujących czynności dowozowe na odcinku między miejscem nadania albo przeznaczania, a najbliższym lądowym terminalem transportu kombinowanego lub w promieniu 150 km od terminalu morskiego oraz do pojazdów powracających z zagranicy, pod warunkiem posiadania przez kierowcę ważnej rocznej lub półrocznej karty opłaty za przejazd po drogach krajowych.

Komentuj:

~jano 2006-12-28

BRAVO!!!zamknijcie całkowicie te chore polskie drogi dla cięzarówek bo kierowcy to nie ludzie,nie mają rodzin itd.....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.