mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > W oczekiwaniu na Internetowy Samochód Roku 2005

W oczekiwaniu na Internetowy Samochód Roku 2005

Już w czwartek podczas uroczystej gali zostaną ogłoszone wyniki rankingu Internetowy Samochód Roku 2005. Poza główną nagrodą przyznane zostaną także wyróżnienia w kategoriach: Samochód użytkowy oraz Samochód używany.

W oczekiwaniu na Internetowy Samochód Roku 2005

Tytuł Internetowego Samochodu Roku jest jedynym tego rodzaju tytułem przyznawanym na polskim rynku, trafia on do zwycięzcy swoistego rankingu popularności. Ranking ten powstaje w oparciu o statystyki oglądalności poszczególnych samochodów w unikalnej bazie aut nowych na stronach Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl. Użytkownicy, poszukujący informacji o modelu, nieświadomie oddają na niego głos. Dlatego ranking Top Ten mojeauto.pl przedstawia faktyczne zainteresowanie modelami, a wyniki są niezależne i odzwierciedlają aktualne nastroje panujące na rynku.

Współorganizatorami wydarzenia są GE Money Bank, organizator Sieci Dealerów Samochodów Używanych Gepard oraz wydawca magazynu Auto Firmowe. Internetowe serwisy obu firm: gepardauto.pl i autofirmowe.pl, wchodzą w skład platformy moejauto.pl stąd pomysł na rozszerzenie nagrody Internetowy Samochód Roku właśnie o kategorie: samochód używany i samochód użytkowy.

Na uroczystą galę, która odbędzie się 9 marca, zaproszeni zostali przedstawiciele koncernów, świata mediów oraz czołowych organizacji motoryzacyjnych w naszym kraju. Laureatom poszczególnych kategorii zostaną wręczone statuetki oraz dyplomy.

Zobacz wszystkie miesięczne raporty 2005

Internetowy Samochód Roku 2004

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.