mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > W pięćsetkach trzeba dokręcić śruby

W pięćsetkach trzeba dokręcić śruby

Zbierający niezwykłe słowa pochwały, wyprodukowany w Polsce Fiat 500, w tym m.in. także za jakość wykonania, niestety będzie musiał udać się do serwisu.

W pięćsetkach trzeba dokręcić śruby
Firma Fiat Auto Poland poinformowała, że w niektórych egzemplarzach modelu 500, może dojść do poluzowania śrub mocujących tarczę kotwiczną hamulców tylnych do belki zawieszenia. Może to prowadzić do blokady tylnych kół, a tym samym – zagrożenia dla ruchu drogowego.

Akcją serwisową objęte będą egzemplarze wyprodukowane od września 2008 do lutego 2009 w Polsce. Łącznie na naszym rynku do powyższe problemy mogą dotyczyć 316 egzemplarzy pięćsetki.

Fiat Auto Poland S.A. poinformował UOKiK, że posiadacze pojazdów objętych kampanią zostaną powiadomieni listownie o problemie oraz zaproszeni do autoryzowanej stacji obsługi, gdzie dokonana zostanie bezpłatna naprawa polegająca na dokręceniu śrub.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat 500
Fiat 500
Cena podstawowa już od: 44 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat 500 Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat UOKiK Fiat 500

Podobne wiadomości:

Dwa nowe modele Chryslera!

auto motor i sport 0000-00-00

Ford Ka do poprawy

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross