mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > W pięćsetkach trzeba dokręcić śruby

W pięćsetkach trzeba dokręcić śruby

Zbierający niezwykłe słowa pochwały, wyprodukowany w Polsce Fiat 500, w tym m.in. także za jakość wykonania, niestety będzie musiał udać się do serwisu.

W pięćsetkach trzeba dokręcić śruby
Firma Fiat Auto Poland poinformowała, że w niektórych egzemplarzach modelu 500, może dojść do poluzowania śrub mocujących tarczę kotwiczną hamulców tylnych do belki zawieszenia. Może to prowadzić do blokady tylnych kół, a tym samym – zagrożenia dla ruchu drogowego.

Akcją serwisową objęte będą egzemplarze wyprodukowane od września 2008 do lutego 2009 w Polsce. Łącznie na naszym rynku do powyższe problemy mogą dotyczyć 316 egzemplarzy pięćsetki.

Fiat Auto Poland S.A. poinformował UOKiK, że posiadacze pojazdów objętych kampanią zostaną powiadomieni listownie o problemie oraz zaproszeni do autoryzowanej stacji obsługi, gdzie dokonana zostanie bezpłatna naprawa polegająca na dokręceniu śrub.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat 500
Fiat 500
Cena podstawowa już od: 45 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat 500 Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat UOKiK Fiat 500

Podobne wiadomości:

Kamil Durczok i ślicznotka

auto motor i sport 0000-00-00

Pozytywnie zakręcony. W życiu 40-latków pojawia się często zainteresowanie pięknymi 20-latkami. Nie obronił się przed tym nawet Kamil Durczok. Z redaktorem naczelnym Faktów TVN rozmawiamy o męskich przypadłościach wieku średniego.

Dwa nowe modele Chryslera!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.