mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wadliwa poduszka w Nissanie Juke

Wadliwa poduszka w Nissanie Juke

Problemy ze źle otwierającą się czołową poduszką powietrzną są powodem ogłoszenia akcji przywoławczej przez Nissana. Do serwisów trafi 120 sztuk modelu Nissan Juke.

Wadliwa poduszka w Nissanie Juke
Przedsiębiorca Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. - Oddział w Polsce powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Nissan Juke (F15), wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii w okresie od 7 czerwca do 4 lipca 2012 r., w przypadku otworzenia się poduszki powietrznej kierowcy podczas zderzenia czołowego, na jej powierzchni mogą pojawić się małe otwory. Powstanie tych otworów jest wywołane przez wysoką temperaturę gazów kierowanych bezpośrednio, z urządzenia napełniania, na materiał poduszki powietrznej. Gazy o wysokiej temperaturze i/lub materiał poduszki powietrznej mogą wejść w kontakt ze skórą kierowcy. Problem ten nie ma wpływu na skuteczność otwarcia poduszki powietrznej kierowcy.

W Polsce akcją objętych jest 120 egzemplarzy modelu marki Nissan Juke (F15).

Przedsiębiorca skontaktuje się listownie z właścicielami samochodów, których problem dotyczy, w celu dokonania stosownej akcji serwisowej.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Nissan Juke
Nissan Juke
Cena podstawowa już od: 55 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Nissan Micra Bose Personal Edition

Nissan Micra Bose Personal Edition

Premiery 2017-03-11

Bose, to jeden z liderów na rynku zestawów audio. Nissan wraz z Bose zaprezentował specjalną edycję modelu Micra. 

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Aktualności 2016-11-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bolesławiec kupi niskoemisyjne autobusy
Bolesławiec kupi niskoemisyjne autobusy
Kolejne polskie miasto zainwestuje w ekologiczne autobusy. Samorząd Bolesławca wyda 12 mln zł na zakup kilkunastu egzemplarzy autobusów dla Miejskiego Zakładu Komunikacji. Część pieniędzy pochodzi z dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020.