mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wadliwy motocykl Hondy

Wadliwy motocykl Hondy

W niektórych motocyklach Hondy model SCV 100F5, które zostały wyprodukowane w Indiach w 2005 roku, może wystąpić usterka wpływająca na bezpieczeństwo użytkowników.

Polski przedstawiciel producenta poinformował, że w motocyklach tych istnieje możliwość pęknięcia śrub mocujących koło. Usterka może spowodować poluzowanie koła oraz mieć wpływ na stabilność motocykla. Do wypadku może dojść w skrajnym przypadku, ponieważ koła podtrzymuje oś pojazdu a nie tylko wadliwe śruby. W Polsce kampanią objętych jest 50 motocykli Honda SCV 100F5; z czego sprzedano 29, a pozostałe 21 sztuk znajduje się u dilerów.

Spółka zapewniła Urząd, że powiadomiła listownie właścicieli motocykli objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi w celu bezpłatnego sprawdzenia układu jezdnego. Motocykle pozostające w magazynie u dilerów będą naprawiane zgodnie z instrukcją producenta.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Dwanaście firm jest zainteresowanych budową odcinka trasy S3 łączącego Bolków z Kamienną Górą. Najdroższa oferta wynosi ponad 1,7 mld zł, a najtańsza ponad 1 mld zł.