mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wadliwy motocykl Hondy

Wadliwy motocykl Hondy

W niektórych motocyklach Hondy model SCV 100F5, które zostały wyprodukowane w Indiach w 2005 roku, może wystąpić usterka wpływająca na bezpieczeństwo użytkowników.

Polski przedstawiciel producenta poinformował, że w motocyklach tych istnieje możliwość pęknięcia śrub mocujących koło. Usterka może spowodować poluzowanie koła oraz mieć wpływ na stabilność motocykla. Do wypadku może dojść w skrajnym przypadku, ponieważ koła podtrzymuje oś pojazdu a nie tylko wadliwe śruby. W Polsce kampanią objętych jest 50 motocykli Honda SCV 100F5; z czego sprzedano 29, a pozostałe 21 sztuk znajduje się u dilerów.

Spółka zapewniła Urząd, że powiadomiła listownie właścicieli motocykli objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi w celu bezpłatnego sprawdzenia układu jezdnego. Motocykle pozostające w magazynie u dilerów będą naprawiane zgodnie z instrukcją producenta.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Po sukcesie limitowanej wersji Joy przyszedł czas na specjalną wersję Drive, która bazuje na wyposażeniu Ambition, ale oferuje jeszcze więcej za atrakcyjniejszą cenę.
Odgadnij model Odgadnij model