mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wakacyjna akcja Mitsubishi

Wakacyjna akcja Mitsubishi

Zbliżające się wakacje sprzyjają okresowi, w którym często wypadają wyprawy samochodem. Przed wyruszeniem na upragnione wakacje wypadałoby sprawdzić stan techniczny pojazdu, aby uniknąć rozczarowań. Z myślą o urlopowiczach Mitsubishi Motors przygotowało właścicielom aut tej marki atrakcyjną promocję.

Wakacyjna akcja Mitsubishi

Od 1 czerwca do 15 lipca bieżącego roku we wszystkich autoryzowanych placówkach dealerskich tej marki każdy klient będzie mógł umówić się na przegląd, w wyniku którego zostaną sprawdzone punkty takie jak: działanie układu kierowniczego, zawieszenia, układu klimatyzacji, poziom oleju w silniku, skrzyni biegów, przednim i tylnym dyferencjale, stan i napięcie pasków klinowych, poziom płynu chłodzącego i stanu przewodów gumowych układu chłodzenia, oświetlenie zewnętrzne (włącznie z ustawieniem reflektorów), instalacja elektryczna haka holowniczego, ogrzewania i klimatyzacji, stan akumulatora, wycieraczki przednie i tylne, ogumienie (włącznie z kołem zapasowym)- głębokość bieżnika, ciśnienie, ewentualne uszkodzenia, zużycie tarcz/bębnów hamulcowych i klocków/szczęk hamulcowych, stan zawieszenia, układ kierowniczy, układ wydechowy, zamki i zawiasy drzwi oraz stan zabezpieczenia antykorozyjnego podwozia.

Koszt takiego przeglądu wynosić będzie 50 złotych. W razie potrzeby wymiany tych części firma gwarantuje 20 procentową zniżkę.

Czytaj także:

Rekordowa sprzedaż Mitsubishi (2007-05-09)

Colt CZC: Kabrio-krasnal w Polsce (2007-05-08)

Nowe nazwy modeli Mitsubishi (2007-04-26)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.