mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wakacyjne promocje Mitsubishi

Wakacyjne promocje Mitsubishi

Na okres wakacji firma MMC Car Poland przygotowała nowe warunki zakupu dotyczące modeli: Lancer 1.6 i 2.0, Lancer "Alpine Edition", Outlander 2.0 oraz Pajero Wagon.

Wakacyjne promocje Mitsubishi

Klienci decydujący się na zakup Lancera 1.6 i 2.0 w wersjach nadwozia sedan oraz kombi mogą wybrać jedną z trzech nowych promocji – rabat gotówkowy w wysokości 5000 zł, atrakcyjny kredyt 50/50 połączony z rabatem w wysokości 2700 zł lub darmowe ubezpieczenie samochodu połączone z upustem w wysokości 1700 zł. Dodatkowo w przypadku wszystkich trzech promocji nabywcy otrzymają radio CD gratis.

W ofercie MMC Car Poland można znaleźć multimedialny model Mitsubishi Lancer "Alpine Edition", którego cena została czasowo obniżona do 61.090 zł. Samochód ma seryjnie zamontowane radio firmy Alpine wyposażone w ekran dotykowy, odtwarzacz CD, DVD i MP3 oraz wiele innych udogodnień.

Samochody Mitsubishi Outlander z wolnossącym silnikiem 2.0 oraz Pajero zostały objęte nowymi, atrakcyjnymi warunkami promocyjnymi: Outlander z ceną obniżoną nawet o 24.000 zł lub darmowym ubezpieczeniem samochodu oraz wysokim upustem gotówkowym, zaś Pajero z rabatem gotówkowym w wysokości 30 tys. zł lub połączonymi: upustem i ubezpieczeniem samochodu w atrakcyjnej cenie.

Nie zmieniły się zniżki i preferencyjne warunki przy zakupie pozostałych modeli Mitsubishi. Przykładowo klienci decydujący się na zakup Colta 1.3 w dalszym ciągu mogą skorzystać z upustów gotówkowych połączonych z promocjami – preferencyjnymi kredytami: 50/50 lub 3x33, darmowym ubezpieczeniem samochodu, radiem CD gratis lub skorzystać wyłącznie z bonifikaty, której wartość wyniesie wtedy 6000 zł.

Zobacz więcej o marce Mitsubishi

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.