mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wakacyjny supermix

Wakacyjny supermix

Hyundai Motor Poland od 9 lipca wprowadził nowe, promocyjne warunki sprzedaży na wszystkie modele.

Wśród wielu gorących niespodzianek na uwagę zasługuje akcja obejmująca modele Getz i Accent. Klienci mają do wyboru bogate, wakacyjne wyposażenie obejmujące klimatyzację, zamek centralny, alarm oraz radio Sony gratis. Poza tym, w pakietach występują również upusty do 4.500 PLN oraz kredyt 60/40 bez ukrytych prowizji i odsetek.  

Dodatkowo do zakupu nowego modelu Hyundai Sonata ma zachęcać nawigacja satelitarna Siemens w prezencie. Natomiast szczególnie ofertę polski importer przygotował dla samochodów rekreacyjnych: przy zakupie Hyundai’a Tucsona lub Santa Fe można zaoszczędzić 22 procent podatku VAT i otrzymać 10.000 PLN upustu, a na model Terracan upust sięga aż 25.000 PLN. Taka, coraz częstsza w salonach samochodowych promocja, obowiązuje w przypadku Hyundaia do 31 sierpnia lub wyczerpania zapasów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport