mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Warsaw International Motor Show 2005

Warsaw International Motor Show 2005

W dniach 4-6 listopada br. odbędzie się 5 edycja Warszawskich Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Centrum EXPO XXI

Warsaw International Motor Show 2005

Tegoroczną edycję imprezy można nazwać ‘Paradą nowości’. Organizator  postarał się, by zwiedzający mieli pełny przegląd premier motoryzacyjnych. Wśród nich znajdziemy: Toyotę, BMW, Mitsubishi, Jeepa, Chryslera, Citroena i wiele innych.

„Po zeszłorocznej edycji Motor Show uznaliśmy, że należy jeszcze raz bacznie przypatrzeć się koncepcji targów w odniesieniu do rzeczywistej sytuacji w sektorze motoryzacyjnym” – komentuje David Ashdown, dyrektor zarządzający w CEE MTW i dodaje: „Jako organizator kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy rozmowy z importerami, dealerami i przedstawicielami stowarzyszeń branżowych w celu zmonitorowania ich rzeczywistych oczekiwań związanych z imprezą targową. Ich wynik pozwolił nam opracować koncepcję, która ściśle uwzględnia potrzeby producentów aut. Spotkała się ona z pozytywnym odzewem branży i od tej pory funkcjonuje jako: Przyjdź, zobacz - i tu zmiana – możesz kupić!” – dodaje.

„Nie zabraknie oczywiście wyborów Miss Motor Show” – dodaje Piotr Zesiuk, producent targów MOTOR SHOW. „Konkurs na najpiękniejszą dziewczynę wpisał się już na stałe w tradycję warszawskich targów i nigdy nie odebralibyśmy zwiedzającym tej, jakże miłej atrakcji.”

Wśród atrakcji na pewno nie zabraknie także czegoś dla miłośników dwóch kółek – specjalnie dla nich stworzono sektor motocyklowy, na którym m.in. zaprezentuje się Honda. Dla spragnionych dodatkowych rozrywek zbudowana zostanie specjalna strefa Play Station.

W celu podsumowania sportów samochodowych, ze szczególnym uwzględnieniem sukcesu Roberta Kubicy w WORLD SERIES by RENAULT, organizator zapowiedział konferencję z gościnnym udziałem Tomasza Kuchara i Krzysztofa Hołowczyca. Konferencja skierowana jest do prasy i odbędzie się 3 listopada podczas pierwszego, zamkniętego dnia imprezy.

Z pozostałych atrakcji można wymienić Grand Prix Warszawy Zdalnie Sterowanych Modeli, Indoor Golf Symulator i paradę OLD TIMERS.

Targi dla zwiedzających otwarte będą:
4.11, piątek: 10.00 – 20.00
5.11, sobota: 10.00 – 18.00
6.11, niedziela: 10.00 – 17.00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.