mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Warsztaty szkoleniowe dla Fleet managerów

Warsztaty szkoleniowe dla Fleet managerów

Magazyn Fleet zaprasza wszystkich managerów flotowych do udziału w szkoleniu z cyklu Akademia Fleet Managera. Patronem imprezy jest także portal mojeauto.pl.

Warsztaty szkoleniowe dla Fleet managerów
Osoby, które już dokonały zgłoszenia przypominamy, że szkolenie rozpocznie się 20 września br. (poniedziałek) ok. godz. 10.00. Oczekujemy na Państwa w ośrodku szkoleniowym Senator w Starachowicach. Szkolenie jest dedykowane managerom, którzy zarządzają autami firmowymi lub mają decydujący wpływ na kształt floty firmowej (prezes, właściciel, dyrektor finansowy, dyrektor ds. administracyjnych, fleet manager, kierownik ds. transportu).

Zaplanowane szkolenie, to spotkanie o szczególnym charakterze. Dotyczy zagadnień kluczowych z punktu widzenia firm posiadających auta firmowe: korzyści i obowiązki wynikające z wprowadzenia Car Policy, formy finansowania (kredyt, leasing, wynajem), ubezpieczenia i zarządzania (car policy). Dostarczymy najnowszej wiedzy i najlepszych doświadczeń, które zostały wdrożone i są z powodzeniem realizowane w innych firmach.

Termin:
20-21 września 2010 r.
(poniedziałek, wtorek)

Miejsce:
szkolenie odbędzie w Hotelu Senator w Starachowicach, który jest położony w sercu Gór Świętokrzyskich. Dystans od miasta stołecznego, Krakowa, Lublina i Rzeszowa to ok. 150 km.

Program:

Car Policy. Korzyści gwarantowane dzięki wdrożonej i realizowanej polityce samochodowej. Zakres merytoryczny będzie zorientowany m.in. wokół następujących zagadnień:

• korzyści i obowiązki wynikające z wprowadzenia Car Policy (CP) - (cel CP, zakres przedmiotowy, podmiotowy, możliwość odstąpienia od zasad CP, obowiązki firmy, fleet managera, prawa i obowiązki użytkownika)

• zasady ogólne dotyczące usystematyzowania zapisów dotyczących korzystania
z samochodu w firmie - (zdefiniowanie działów w CP, stanowisk, zdarzeń oraz innych elementów mających zastosowanie w CP, zarząd, dział finansowy, samochód służbowy, użytkownik, szkoda z winy użytkownika itp.)

• pozyskanie, rotacja i relokacja samochodów służbowych - (kwestie wyboru, zakupu, przydziału, wymian samochodów, wydania odbiory – dokumentacja, procedury w przypadku awansu, przeniesienia, długotrwałej nieobecności, rozwiązania umowy itp., samochód zastępczy – kryteria przyznania, tryb rozliczania)
 
• zagadnienia dotyczące codziennej eksploatacji – zadania operacyjne - (serwis, przeglądy, opony, naprawy powypadkowe, paliwo – karty paliwowe, ubezpieczenia, likwidacja szkody, kary/nagrody – motywowanie użytkowników, faktury, mandaty, rozliczenia z serwisami, dostawcami, podatki od emisji spalin, utylizacja opon, eko driving, procedura sprzedaży pojazdów)
 
• korzystanie z samochodów służbowych do celów prywatnych oraz korzystanie z samochodów prywatnych w celach służbowych - (podstawy prawne, zasady korzystania, przykłady zastosowania)

• protokoły, formularze, oświadczenia - (wzory druków)
 
Więcej informacji o szkoleniu, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy na stronach internetowych magazynu Fleet.
Tematy w artykule: szkolenia

Podobne wiadomości:

Prawo jazdy jednak bez VAT!

Prawo jazdy jednak bez VAT!

Finanse i prawo 2010-12-30

Egzaminy na prawo jazdy po nowemu od 2013

Egzaminy na prawo jazdy po nowemu od 2013

Finanse i prawo 2012-01-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.