mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ważny jest wybór warsztatu

Ważny jest wybór warsztatu

Szukając warsztatu, w którym moglibyśmy dokonać naprawy naszego samochodu, często działamy na "chybił-trafił", ryzykując niefachową usługę, stratę pieniędzy, czasu oraz nerwów.

Niezależni dystrybutorzy części samochodowych, zrzeszeni w Stowarzyszeniu Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM), w ramach Kampanii Prawo do Naprawy podjęli inicjatywę specjalnego oznakowania najlepszych warsztatów, z którymi współpracują. Celem akcji jest wskazanie miejsc, w których konsumenci mogą bez obaw serwisować i naprawiać swoje samochody, mając gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług oraz stosowanych części. Takich niezależnych warsztatów, mogących konkurować nawet z Autoryzowanymi Stacjami Obsługi jest wiele. Aby je znaleźć, wyróżniono najlepsze z najlepszych, przyznając im tytuł "Warsztat Godny Zaufania".

Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług i montowanych części, fachowej obsłudze i przystępnej cenie napraw, niezależne warsztaty posiadają liczne grono klientów, prowadząc naprawy około 14,5 miliona samochodów z 16 milionów jeżdżących po polskich drogach. Zatem z usług ASO korzysta zaledwie 9% kierowców. Posiadacze pojazdów sami więc weryfikują, komu warto powierzyć serwis i naprawę auta. Akcja w ramach Kampanii Prawo do Naprawy ma tylko pomóc w podjęciu decyzji.

Wyróżnione warsztaty zostaną oznakowane specjalnymi banerami, a ponadto lista tych warsztatów będzie stale dostępna na stronach internetowych kampani Prawo do Naprawy (r2rc.pl).

Podobne wiadomości:

Kto i po co odwiedza warsztat, i ile tam płaci?

Kto i po co odwiedza warsztat, i ile tam...

Aktualności 2013-03-14

A Ty jak wybierasz swojego mechanika?

A Ty jak wybierasz swojego mechanika?

Aktualności 2014-03-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando