mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Webber: Pięciu kierowców walczy o tytuł

Webber: Pięciu kierowców walczy o tytuł

Mark Webber na swojej stronie internetowej, że walka o tytuł mistrzowski w tym roku jest nadal otwarta. Zdaniem Australijczyka co najmniej pięciu kierowców ma takie same szane na zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Webber: Pięciu kierowców walczy o tytuł
Kierowca Red Bulla aktualnie lideruje stawce F1. Australijczyk wygrał ostatni wyścig o Grand Prix Węgier i dzięki temu przesunął się na czoło klasyfikacji, relegując z tego miejsca Lewisa Hamiltona, którego zespół McLaren Mercedes najwyraźniej od dwóch ostatnich wyścigów przeżywa ciężkie chwile.

"Dobrze jest prowadzić w klasyfikacji, ale jest jeszcze wiele rozdziałów do zapisania w tej walce o tytuł" - pisze na swojej stronie internetowej Webber. "Pięciu najwyżej sklasyfikowanych kierowców dzieli obecnie zaledwie 20 punktów, co jest niczym. To tak naprawdę ekwiwalent równo przewadze ośmiu punktów, biorąc pod uwagę poprzedni sezon. Każdy może coś ugrać dla siebe" - dodał lider Formuły 1.
Tematy w artykule: Formuła 1 Mark Webber

Podobne wiadomości:

Syn legendarnego kierowcy rajdowego dołącza do F1

Syn legendarnego kierowcy rajdowegołącza...

Aktualności 2014-12-01

Mark Webber podróżuje bolidem po Londynie

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.