mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Webber: Pięciu kierowców walczy o tytuł

Webber: Pięciu kierowców walczy o tytuł

Mark Webber na swojej stronie internetowej, że walka o tytuł mistrzowski w tym roku jest nadal otwarta. Zdaniem Australijczyka co najmniej pięciu kierowców ma takie same szane na zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Webber: Pięciu kierowców walczy o tytuł
Kierowca Red Bulla aktualnie lideruje stawce F1. Australijczyk wygrał ostatni wyścig o Grand Prix Węgier i dzięki temu przesunął się na czoło klasyfikacji, relegując z tego miejsca Lewisa Hamiltona, którego zespół McLaren Mercedes najwyraźniej od dwóch ostatnich wyścigów przeżywa ciężkie chwile.

"Dobrze jest prowadzić w klasyfikacji, ale jest jeszcze wiele rozdziałów do zapisania w tej walce o tytuł" - pisze na swojej stronie internetowej Webber. "Pięciu najwyżej sklasyfikowanych kierowców dzieli obecnie zaledwie 20 punktów, co jest niczym. To tak naprawdę ekwiwalent równo przewadze ośmiu punktów, biorąc pod uwagę poprzedni sezon. Każdy może coś ugrać dla siebe" - dodał lider Formuły 1.
Tematy w artykule: Formuła 1 Mark Webber

Podobne wiadomości:

Lewis Hamilton z tytułem mistrza świata!

Lewis Hamilton z tytułem mistrza świata!

Aktualności 2014-11-24

Mark Webber jeździ po torze w Walencji

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris otrzymał zamówienie na nowe autobusy elektryczne i infrastrukturę do ich ładowania. Produkty z Bolechowa trafią do Stalowej Woli.