mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Webber: Pięciu kierowców walczy o tytuł

Webber: Pięciu kierowców walczy o tytuł

Mark Webber na swojej stronie internetowej, że walka o tytuł mistrzowski w tym roku jest nadal otwarta. Zdaniem Australijczyka co najmniej pięciu kierowców ma takie same szane na zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Webber: Pięciu kierowców walczy o tytuł
Kierowca Red Bulla aktualnie lideruje stawce F1. Australijczyk wygrał ostatni wyścig o Grand Prix Węgier i dzięki temu przesunął się na czoło klasyfikacji, relegując z tego miejsca Lewisa Hamiltona, którego zespół McLaren Mercedes najwyraźniej od dwóch ostatnich wyścigów przeżywa ciężkie chwile.

"Dobrze jest prowadzić w klasyfikacji, ale jest jeszcze wiele rozdziałów do zapisania w tej walce o tytuł" - pisze na swojej stronie internetowej Webber. "Pięciu najwyżej sklasyfikowanych kierowców dzieli obecnie zaledwie 20 punktów, co jest niczym. To tak naprawdę ekwiwalent równo przewadze ośmiu punktów, biorąc pod uwagę poprzedni sezon. Każdy może coś ugrać dla siebe" - dodał lider Formuły 1.
Tematy w artykule: Formuła 1 Mark Webber

Podobne wiadomości:

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.