mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Więcej zimowych opon bieżnikowanych NextTread

Więcej zimowych opon bieżnikowanych NextTread

Goodyear rozszerza asortyment zimowych opon bieżnikowanych NextTread NT WTD o najpopularniejsze rozmiary stosowane w pojazdach ciężarowych i autobusach.

Więcej zimowych opon bieżnikowanych NextTread
Opony bieżnikowane NextTread NT WTD posiadają ten sam bieżnik, co sprawdzone ogumienie Goodyear UltraGrip WTD. Bieżnikowane na gorąco opony charakteryzują się specjalną mieszanką oraz rzeźbą bieżnika, zapewniając operatorom doskonałe parametry trakcyjne zimą i potencjalnie wysokie przebiegi.
Gęstość bieżnika i rozłożenie lameli zapewniają wysoką przyczepność oraz dobrą trakcję na zaśnieżonych czy oblodzonych drogach. Ponadto w oponach bieżnikowanych NextTread NT WTD zastosowano technologię lameli waflowych i zoptymalizowane, półotwarte elementy barkowe, które zapewniają stabilność, a także równomierne zużycie oraz dobrą przyczepność na lodzie i mokrej drodze. Wytrzymałość mieszanki na ścieranie zapewnia długie przebiegi opony i ochronę przed uszkodzeniami wywołanymi przez kamienie czy przecięcia. Opona, dzięki otwartym barkom, charakteryzuje się też bardzo dobrą trakcją i przyczepnością boczną na śniegu i błocie.
Po rozszerzeniu asortymentu o rozmiary 295/60R22.5 i 315/60R22.5, bieżnikowane na gorąco opony NextTread NT WTD są teraz dostępne w sześciu rozmiarach: 295/60R22.5 i 315/60R22.5 (nowość) oraz 315/80R22.5, 315/70R22.5, 295/80R22.5 i 275/70R22.5.
Opony bieżnikowane NextTread NT WTD są wytwarzane wyłącznie w zakładach Goodyeara umożliwiających dokładną kontrolę wykorzystywanych korpusów tak, aby zapewniać ich najwyższą jakość. Proces produkcji jest podobny do stosowanego w przypadku nowych opon i gwarantuje wysoką jakość produktów bieżnikowanych, porównywalną do tej, jaką oferują zupełnie nowe opony.

Podobne wiadomości:

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów...

Technika 2016-03-15

Opona Goodyear dla aut autonomicznych

Opona Goodyear dla aut autonomicznych

Technika 2016-03-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe BMW X3 - oficjalny debiut
Nowe BMW X3 - oficjalny debiut
Na rynek wchodzi trzecia generacja BMW X3. Popularny SUV z Bawarii otrzymał technologie znane z flagowych modeli tej marki. Producent obiecuje, że nowy model sprawi jeszcze więcej frajdy z jazdy niż poprzednik, a do tego będzie bardziej luksusowy.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech