mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wielki Test Opla zakończony

Wielki Test Opla zakończony

Ponad pół miliona potencjalnych klientów testowało samochody marki Opel/Vauxhall podczas Wielkiego Testu Opla, w tym ponad 11.000 jazd próbnych odbyło się w Polsce.

Wielki Test Opla zakończony

W ciągu ostatnich 4 miesięcy, na 40 rynkach całej Europy 550.000 osób odbyło jazdy próbne samochodami marki Opel i Vauxhall. "Wielki Test Opla", na potrzeby którego przygotowano 35.000 samochodów, udostępnianych potencjalnym klientom nawet na 3 dni celem odbycia jazd próbnych, to prawdopodobnie największa kampania marketingowa tego typu w historii branży motoryzacyjnej. Kampania obejmowała najnowsze modele pojazdów marki Opel i Vauxhall: Tigra, Meriva, Astra, Vectra i Signum.

Jazdy próbne przyciągnęły do salonów marek Opel i Vauxhall potencjalnych klientów, z których większość wyrażała zamiar zakupu nowego samochodu w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Około 40% z tych osób nie jest obecnie posiadaczami pojazdów marki Opel bądź Vauxhall.

Opel jest prekursorem tego typu nowatorskich akcji marketingowych także na rynku polskim. Klienci po raz pierwszy w historii mogli skorzystać z tak szerokiej oferty programu jazd próbnych, jaką wprowadził Opel. Akcja, w czasie której do dyspozycji klientów był szeroki wybór modeli, takich jak: Corsa, Meriva, Astra Classic II, Astra III, Vectra oraz Combo Tour, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. W ciągu ostatnich trzech miesięcy, tj. od kwietnia do czerwca br, podczas trwania akcji w Polsce odbyło się ponad 11.000 jazd próbnych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.