Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wiosenna ofensywa Opla

Wiosenna ofensywa Opla

Opel w marcu zanotował 57% wzrost sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych do 3.5 tony. Na wiosnę importer marki Opel chce osiągnąć jeszcze lepsze wyniki przygotowując ofertę specjalną.

Wiosenna ofensywa Opla
W 2013 roku, w marcu Opel sprzedał 1 593 sztuki aut osobowych i dostawczych do 3.5 tony. W br. marce Opel udało się sprzedać 2 507 aut. Natomiast jeśli chodzi o okres pierwszych trzech miesięcy to po samochody marki Opel sięgnęło 6 942 klientów. Ten wynik jest lepszy od zeszłorocznego o 44%.

Liderem sprzedaż w pierwszym kwartale był Opel Corsa - 2 159 sztuk, drugie miejsce przypadło dla Astry - 1 989 egzemplarzy, a najniższe miejsce na pudle przypadło z wynikiem 1 119 sztuk Insigni. Najpopularniejszym Oplem dostawczym był model Vivaro.

Aby utrzymać dobre wyniki sprzedaży Opel przygotował ofertę związaną z instalacją LPG. Klienci kupujący modele Corsa, Astra lub Meriva, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty i wyposażyć swoje samochody w fabryczną instalację LPG już za 2 000 zł. Oprócz tego Opel wprowadza również wydłużoną gwarancję dla osób, które korzystają z kredytu 4x25%. Klienci, którzy skorzystają z tej opcji dostaną bezpłatne wydłużenie gwarancji o 2 lata co da im 4 lata lub 60 tys. km ochrony gwarancyjnej.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel LPG gwarancja

Podobne wiadomości:

Opel Cascada - nowa wersja zamiast face liftingu

Opel Cascada - nowa wersja zamiast face...

Aktualności 2016-09-19

Opel Karl Rocks zadebiutuje w Paryżu

Opel Karl Rocks zadebiutuje w Paryżu

Premiery 2016-09-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce
Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce
Polski importer samochodów marki Peugeot przedstawił cennik nowego SUV-a, czyli modelu 3008. Auto na rynku nad Wisłą będzie dostępne w czterech wersjach wyposażenia.