mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wiosenna promocja u Skody

Wiosenna promocja u Skody

Skoda Auto Polska przygotowała specjalną wiosenną ofertę serwisową. Wszyscy klienci, którzy jeżdżą na co dzień Skodą, po okresie gwarancji mogą dokonać promocyjnego przeglądu u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych. Mogą także skorzystać z atrakcyjnej oferty na zakup oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Wiosenna promocja u Skody
Wiosna ze Skodą trwa od 1 marca do 30 kwietnia - w tych dniach pracownicy Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Skody czekają na klientów w punktach biorących udział w akcji. – Właścicielom wszystkich modeli Skody po upływie podstawowego okresu gwarancji oferujemy w wiosennej promocji przegląd oraz atrakcyjne rabaty na oryginalne części zamienne i akcesoria. Klienci mogą także dokonać przeglądu klimatyzacji oraz zakupić w atrakcyjnej cenie opony – mówi Tomasz Kubica, Specjalista ds. Produktu Serwisowego Skoda Auto Polska S.A. - Dodatkowo można wygrać w konkursie nowe opony letnie lub zimowe marki Continental oraz po spełnieniu określonych warunków otrzymać Gwarancję Dożywotniej Mobilności na okres dwunastu miesięcy – zachęca Kubica.

Aby wziąć udział w akcji serwisowej Wiosna ze Skodą, należy umówić się telefonicznie na wizytę serwisową u wybranego Autoryzowanego Partnera Serwisowego. - Gęsta sieć Autoryzowanych Partnerów Serwisowych marki Skoda rozsianych po całym kraju zapewnia naszym Klientom niemal pod ręką sprawdzone miejsce, gdzie mogą dokonać profesjonalnego przeglądu swych samochodów - podkreśla Kubica.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda

Podobne wiadomości:

Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda znów numerem jeden

Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda...

Aktualności 2018-01-15

Octavie RS i Scout po liftingu

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~wiesław 2010-03-26

Dożywotnia gwarancja mobilności Audi. Po wielu próbach nieudanych napraw samochodu Audim A4 rocznik 2006 samochód uległ awarii. Po wykręceniu podanego przez Audi nr tel. i półgodz. tłumaczeniu o co chodzi na miejsce przysłano mi ekipę ze 'Startera" ,która za zadanie miała uruchomić samochód. Samochód dzień wcześniej wyjechał z serwisu w Sosnowcu. Mechanik doszedł do wniosku ,że samochód trzeba odholować i po 40 min odholowano. Natępnego dnia musiałem udać się do serwisu ,aby otworzyć zlecenie. Po otwarciu zlecenia poinformowano mnie ,że samochód zostanie naprawiony za około 14 dni. Na tym polega gwarancja mobilności Audi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.