mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wiosenny serwis w Renault

Wiosenny serwis w Renault

Renault Polska rozpoczyna wiosenną kampanię pod nazwą Eco-Kontrola. W ramach rozpoczętej akcji wybrane serwisy Renault oferują kontrolę auta, podczas której sprawdzonych zostanie 7 punktów mających wpływ na zużycie paliwa.

Wiosenny serwis w Renault
Wiosenna Eco-Kontrola samochodu w Renault pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa, co z kolei przekłada się na realne oszczędności klientów i ochronę środowiska.

Wiosenna akcja rozpoczęła się 20 marca 2010 roku. Eco-Kontrola w Renault kosztuje 50 zł, w ramach kontroli auto zostaje sprawdzone pod kątem elementów mających wpływ na ekologię i ekonomię jazdy. Klient, który zdecyduje się na kontrolę, ma możliwość sprawdzenia w swoim aucie następujących elementów:

1.  Kontrola poziomu oleju (stosowanie się do zaleceń producenta pozwala zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 2%).
2. Kontrola filtra powietrza (wymiana zatkanego filtra powietrza może obniżyć zużycie paliwa nawet o 10%).
3. Kontrola układu wydechowego i świec zapłonowych (jedna niewłaściwie działająca świeca zapłonowa może zwiększyć zużycie paliwa nawet o 4%).
4. Kontrola opon oraz luzów w zawieszeniu (niewłaściwe ciśnienie w oponach może powodować zwiększenie zużycia paliwa o 3%).
5. Kontrola klimatyzacji (defekt w układzie klimatyzacji może niekorzystnie wpłynąć na zużycie paliwa).
6. Kontrola płynów, wycieki z silnika (wycieki z silnika zanieczyszczają środowisko oraz zwiększają ryzyko wystąpienia jego awarii).
7. Kontrola hamulców (zanieczyszczony układ hamulcowy może powodować niepotrzebne opory i tym samym szybsze zużycie podzespołów oraz zwiększać zużycie paliwa).

Po wykonaniu kontroli pojazdu, klient otrzymuje ECO-CZEK o wartości 100 zł brutto.

Klient może wykorzystać ECO-CZEK w ramach wymiany/naprawy kontrolowanych elementów, jeśli operacje serwisowe w danej koncesji wyniosą min. 400 zł brutto lub zdecydować się na jego późniejsze wykorzystanie np. w ramach przyszłego przeglądu planowanego w danej koncesji.  ECO-CZEK jest ważny do 30 września 2010 roku, a jego realizacja jest przypisana do koncesji, w której klient go otrzymał.

Jednocześnie serwisy Renault biorące udział w akcji oferują zakup wybranych części
i ich wymianę z 20-procentowym rabatem. Usługa serwisowa jest dostępna u wybranych partnerów Renault.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault akcja serwisowa ASO

Podobne wiadomości:

Łada sponsorem teamu F1

auto motor i sport 0000-00-00

Renault Koleos - znamy polskie ceny

Renault Koleos - znamy polskie ceny

Aktualności 2017-04-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando