mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wiosenny serwis w Renault

Wiosenny serwis w Renault

Renault Polska rozpoczyna wiosenną kampanię pod nazwą Eco-Kontrola. W ramach rozpoczętej akcji wybrane serwisy Renault oferują kontrolę auta, podczas której sprawdzonych zostanie 7 punktów mających wpływ na zużycie paliwa.

Wiosenny serwis w Renault
Wiosenna Eco-Kontrola samochodu w Renault pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa, co z kolei przekłada się na realne oszczędności klientów i ochronę środowiska.

Wiosenna akcja rozpoczęła się 20 marca 2010 roku. Eco-Kontrola w Renault kosztuje 50 zł, w ramach kontroli auto zostaje sprawdzone pod kątem elementów mających wpływ na ekologię i ekonomię jazdy. Klient, który zdecyduje się na kontrolę, ma możliwość sprawdzenia w swoim aucie następujących elementów:

1.  Kontrola poziomu oleju (stosowanie się do zaleceń producenta pozwala zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 2%).
2. Kontrola filtra powietrza (wymiana zatkanego filtra powietrza może obniżyć zużycie paliwa nawet o 10%).
3. Kontrola układu wydechowego i świec zapłonowych (jedna niewłaściwie działająca świeca zapłonowa może zwiększyć zużycie paliwa nawet o 4%).
4. Kontrola opon oraz luzów w zawieszeniu (niewłaściwe ciśnienie w oponach może powodować zwiększenie zużycia paliwa o 3%).
5. Kontrola klimatyzacji (defekt w układzie klimatyzacji może niekorzystnie wpłynąć na zużycie paliwa).
6. Kontrola płynów, wycieki z silnika (wycieki z silnika zanieczyszczają środowisko oraz zwiększają ryzyko wystąpienia jego awarii).
7. Kontrola hamulców (zanieczyszczony układ hamulcowy może powodować niepotrzebne opory i tym samym szybsze zużycie podzespołów oraz zwiększać zużycie paliwa).

Po wykonaniu kontroli pojazdu, klient otrzymuje ECO-CZEK o wartości 100 zł brutto.

Klient może wykorzystać ECO-CZEK w ramach wymiany/naprawy kontrolowanych elementów, jeśli operacje serwisowe w danej koncesji wyniosą min. 400 zł brutto lub zdecydować się na jego późniejsze wykorzystanie np. w ramach przyszłego przeglądu planowanego w danej koncesji.  ECO-CZEK jest ważny do 30 września 2010 roku, a jego realizacja jest przypisana do koncesji, w której klient go otrzymał.

Jednocześnie serwisy Renault biorące udział w akcji oferują zakup wybranych części
i ich wymianę z 20-procentowym rabatem. Usługa serwisowa jest dostępna u wybranych partnerów Renault.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault akcja serwisowa ASO

Podobne wiadomości:

Renault Scenic z nowym silnikiem

Renault Scenic z nowym silnikiem

Aktualności 2017-12-19

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Aktualności 2017-02-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.