mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Witam w mojej kabinie

Witam w mojej kabinie

Prezentowany online filmowy cykl Volvo Trucks pt. „Witam w mojej kabinie” zaprasza widzów do kabin kierowców samochodów ciężarowych z całego świata. W najnowszym odcinku odwiedzamy właściciela polskiej firmy transportowej i jednocześnie kierowcę Lucjana Igrasa, który pokazuje nam swoją Czarną Perłę.

Witam w mojej kabinie
Oglądając „Piratów z karaibów", Lucjan Igras wpadł na pomysł udekorowania swojego Volvo FH 12 460 postaciami i scenami z tego właśnie filmu. Teraz gdy prowadzi, czuje się jak kapitan własnego okrętu.

- Moim celem jest dostarczanie ładunków - żartuje, wskazując na mapę skarbów nadrukowaną na tapicerce. - Wszystko, co tu widzimy, stanowi odzwierciedlenie pomysłów, które zrodziły się w mojej szalonej głowie.
Mieszkańcy rodzinnego miasta Lucjana Igrasa początkowo nie wiedzieli, jak mają reagować na jego twórczość, ale gdy Czarna Perła zyskała szeroki rozgłos, szybko zaczęło w nich narastać poczucie dumy z nowej ikony miasta. Lucjan Igras zaś jest zachwycony faktem, że Czarna Perła została wybrana na bohatera najnowszego odcinka „Witam w mojej kabinie".

- Cieszę się, że zostałem wybrany, i jestem szczęśliwy, że mogę być zaprezentowany wśród innych kierowców jeżdżących Volvo.
Film o Lucjanie Igrasie i jego pojeździe można obejrzeć na portalu YouTube, pod adresem
http://youtu.be/Js8TpFg5F38
Wkrótce będzie również dostępny w wydaniach online i na komputery typu tablet „Kierunku Volvo".

Podobne wiadomości:

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na świecie

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na...

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-18

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.