mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Witam w mojej kabinie

Witam w mojej kabinie

Prezentowany online filmowy cykl Volvo Trucks pt. „Witam w mojej kabinie” zaprasza widzów do kabin kierowców samochodów ciężarowych z całego świata. W najnowszym odcinku odwiedzamy właściciela polskiej firmy transportowej i jednocześnie kierowcę Lucjana Igrasa, który pokazuje nam swoją Czarną Perłę.

Witam w mojej kabinie
Oglądając „Piratów z karaibów", Lucjan Igras wpadł na pomysł udekorowania swojego Volvo FH 12 460 postaciami i scenami z tego właśnie filmu. Teraz gdy prowadzi, czuje się jak kapitan własnego okrętu.

- Moim celem jest dostarczanie ładunków - żartuje, wskazując na mapę skarbów nadrukowaną na tapicerce. - Wszystko, co tu widzimy, stanowi odzwierciedlenie pomysłów, które zrodziły się w mojej szalonej głowie.
Mieszkańcy rodzinnego miasta Lucjana Igrasa początkowo nie wiedzieli, jak mają reagować na jego twórczość, ale gdy Czarna Perła zyskała szeroki rozgłos, szybko zaczęło w nich narastać poczucie dumy z nowej ikony miasta. Lucjan Igras zaś jest zachwycony faktem, że Czarna Perła została wybrana na bohatera najnowszego odcinka „Witam w mojej kabinie".

- Cieszę się, że zostałem wybrany, i jestem szczęśliwy, że mogę być zaprezentowany wśród innych kierowców jeżdżących Volvo.
Film o Lucjanie Igrasie i jego pojeździe można obejrzeć na portalu YouTube, pod adresem
http://youtu.be/Js8TpFg5F38
Wkrótce będzie również dostępny w wydaniach online i na komputery typu tablet „Kierunku Volvo".

Podobne wiadomości:

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.