mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Witam w mojej kabinie

Witam w mojej kabinie

Prezentowany online filmowy cykl Volvo Trucks pt. „Witam w mojej kabinie” zaprasza widzów do kabin kierowców samochodów ciężarowych z całego świata. W najnowszym odcinku odwiedzamy właściciela polskiej firmy transportowej i jednocześnie kierowcę Lucjana Igrasa, który pokazuje nam swoją Czarną Perłę.

Witam w mojej kabinie
Oglądając „Piratów z karaibów", Lucjan Igras wpadł na pomysł udekorowania swojego Volvo FH 12 460 postaciami i scenami z tego właśnie filmu. Teraz gdy prowadzi, czuje się jak kapitan własnego okrętu.

- Moim celem jest dostarczanie ładunków - żartuje, wskazując na mapę skarbów nadrukowaną na tapicerce. - Wszystko, co tu widzimy, stanowi odzwierciedlenie pomysłów, które zrodziły się w mojej szalonej głowie.
Mieszkańcy rodzinnego miasta Lucjana Igrasa początkowo nie wiedzieli, jak mają reagować na jego twórczość, ale gdy Czarna Perła zyskała szeroki rozgłos, szybko zaczęło w nich narastać poczucie dumy z nowej ikony miasta. Lucjan Igras zaś jest zachwycony faktem, że Czarna Perła została wybrana na bohatera najnowszego odcinka „Witam w mojej kabinie".

- Cieszę się, że zostałem wybrany, i jestem szczęśliwy, że mogę być zaprezentowany wśród innych kierowców jeżdżących Volvo.
Film o Lucjanie Igrasie i jego pojeździe można obejrzeć na portalu YouTube, pod adresem
http://youtu.be/Js8TpFg5F38
Wkrótce będzie również dostępny w wydaniach online i na komputery typu tablet „Kierunku Volvo".

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?