mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wjechał samochodem na schody

Wjechał samochodem na schody

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który nie miał prawa jazdy. W trakcie kontroli okazało się, że pasażer był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Świnoujściu.

Wjechał samochodem na schody
Świnoujscy policjanci patrolowali ulice miasta. W pewnym momencie, około godziny 0:50, otrzymali od dyżurnego jednostki informację, że jakiś samochód wjechał na schody prowadzące do budynku przy ulicy Kołłątaja. Faktycznie po przyjeździe na wskazany adres funkcjonariusze zauważyli toyotę, a w niej osoby. Kierowca próbował jeszcze odjechać, ale nie zdążył ponieważ został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości u 26-letniego Adama Sz. dało wynik prawie 2 promile alkoholu we krwi .

Jak się okazało przy sprawdzaniu dokumentów nietrzeźwy Adam Sz. nigdy nie posiadał prawa jazdy. Dalsze ustalenia wśród pasażerów wykazały, że jeden z pasażerów, 31-letni Jacek K., był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Świnoujści

Podobne wiadomości:

Polskie drogi coraz bezpieczniejsze

Polskie drogi coraz bezpieczniejsze

Aktualności 2015-07-11

Policja dostanie 1600 nowych pojazdów

Policja dostanie 1600 nowych pojazdów

Aktualności 2015-07-08

Komentuj:

~sprawca zdarzenia 2009-05-14

To ze porowadziłem pod wpływem alkoholu jest zgodne z opisanym zdarzeniem, lecz nie uderzełem nigdy w zadne schody.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Na targach w Detroit zadebiutował właśnie jeden z najważniejszych modeli dla koncernu Volskwagen. Kolejne wcielenie Jetty lada moment trafi na ulice za wielką wodą.