mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Właściwy rozmiar Colta

Właściwy rozmiar Colta

Mitsubishi Colt, który od swego debiutu otrzymał w Europie już 5 prestiżowych tytułów: Złotej Kierownicy w Niemczech, Kompaktowego Samochodu Roku w Holandii, Samochodu Roku w Danii i Rumunii "The Incredibles 2004” w Wielkiej Brytanii zdobył kolejną nagrodę "Właściwy rozmiar 2004/2005".

Właściwy rozmiar Colta

To wyróżnienie jest przyznawane przez holenderski magazyn "OpMaat" ("Właściwy Rozmiar") dla samochodów, które oferują wnętrze odpowiadające potrzebom  bardzo wysokich  osób. OpMaat to czasopismo dla ludzi wysokiego wzrostu - nie mieszczą się oni w standardowych wymiarów ubrania, domy i samochody. Badania naukowe potwierdzają, że Holendrzy to najwyższy naród na świecie.

Jury konkursu uznało, że "Auto oferuje ogromną przestrzeń na nogi i nad głowami podróżujących zarówno z przodu jak i z tyłu. Ta dodatkowa przestrzeń jest zasługą 'wysokiej' konstrukcji auta a także przemyślanemu systemowi składania i przesuwania tylnych siedzeń. Osiągi auta i komfort jazdy są doskonałe dzięki długiemu rozstawowi osi i miękkiemu zawieszeniu. Biorąc po uwagę wszystkie te cechy Colt jest najlepszy w swojej klasie."

Nagroda została przekazana przez Redaktora Naczelnego Roba Bruintjes i wydawcę Dr. Alberta C.M. Weijmana na ręce Martina van Vugt – Dyrektora Zarządzającego Mitsubishi Motors Nederlands.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota TJ Cruiser - oto nowy SUV
Toyota TJ Cruiser - oto nowy SUV
Kilka tygodni temu Toyota zastrzegła znak towarowy TJ Cruiser. Wszystko wskazuje na to, że niebawem dołączy do gamy kolejny SUV. Pierwsze doniesienia mówią o wersji produkcyjnej konceptu FT-4X, który zadebiutował w Nowym Jorku.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech