mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wojskowe sprzęty na sprzedaż

Wojskowe sprzęty na sprzedaż

Agencja Mienia Wojskowego po raz kolejny ogłasza przetarg na sprzęt.

Wojskowe sprzęty na sprzedaż
93% środków uzyskanych z zysku ze sprzedaży zasili Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP. Przetarg zorganizowany przez warszawski Oddział Terenowy Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się 10 lutego o godz. 11:30 przy ul. Nowowiejskiej 26a w Warszawie.

Każdy kto wpłaci wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej danego sprzętu najpóźniej w dniu licytacji i zarejestruje się na liście uczestników przetargu może wziąć w nim udział. Wybór jest bardzo duży. Możemy stać się właścicielami aut osobowych, dostawczych, autobusów, spycharek, podnośników, traków, wagonów, przyczep i wielu innych. Wśród nich takie perełki jak Opel Astra z 1997 za cenę wywoławczą 1,4 tys. zł, Żuki z 1990 r. za 500 zł, Tarpana z 1994 r. za 4 tys. zł, ciężarówki Star 660M2 z 1969 r. za ok. 5 tys. złotych czy autobusy sztabowe AS-2 oraz Autosany.

Przetarg z podobnym asortymentem oraz na podobnych zasadach zorganizuje również Oddział Terenowy Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie 9 lutego o godz. 11:00. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.amw.com.pl.

Podobne wiadomości:

Dokończą autostradę A6

Dokończą autostradę A6

Polskie drogi 2015-10-14

Ruszył przetarg na wschodni odcinek A2

Ruszył przetarg na wschodni odcinek A2

Polskie drogi 2015-10-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota RAV4 Hybrid Selection – specjalna wersja w salonach
Toyota RAV4 Hybrid Selection – specjalna wersja w salonach
Japoński SUV będzie teraz dostępny w polskich salonach w nowej wersji Selection. Klienci będą mogli wybierać spośród dwóch specjalnych kolorów nadwozia oraz cieszyć się bogatym wyposażeniem.