mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wojskowe sprzęty na sprzedaż

Wojskowe sprzęty na sprzedaż

Agencja Mienia Wojskowego po raz kolejny ogłasza przetarg na sprzęt.

Wojskowe sprzęty na sprzedaż
93% środków uzyskanych z zysku ze sprzedaży zasili Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP. Przetarg zorganizowany przez warszawski Oddział Terenowy Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się 10 lutego o godz. 11:30 przy ul. Nowowiejskiej 26a w Warszawie.

Każdy kto wpłaci wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej danego sprzętu najpóźniej w dniu licytacji i zarejestruje się na liście uczestników przetargu może wziąć w nim udział. Wybór jest bardzo duży. Możemy stać się właścicielami aut osobowych, dostawczych, autobusów, spycharek, podnośników, traków, wagonów, przyczep i wielu innych. Wśród nich takie perełki jak Opel Astra z 1997 za cenę wywoławczą 1,4 tys. zł, Żuki z 1990 r. za 500 zł, Tarpana z 1994 r. za 4 tys. zł, ciężarówki Star 660M2 z 1969 r. za ok. 5 tys. złotych czy autobusy sztabowe AS-2 oraz Autosany.

Przetarg z podobnym asortymentem oraz na podobnych zasadach zorganizuje również Oddział Terenowy Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie 9 lutego o godz. 11:00. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.amw.com.pl.

Podobne wiadomości:

Dokończą autostradę A6

Dokończą autostradę A6

Polskie drogi 2015-10-14

Ruszył przetarg na wschodni odcinek A2

Ruszył przetarg na wschodni odcinek A2

Polskie drogi 2015-10-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Japoński koncern rozpoczyna prace nad ciężarówką napędzaną ogniwami paliwowymi. Jest to kolejny pojazd Toyoty po autobusie FC Bus wykorzystujący innowacyjną technologię.