Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wrocławskie dziuple zlikwidowane

Wrocławskie dziuple zlikwidowane

Ostatni weekend był bardzo owocny w działania Policji. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KWP we Wrocławiu zlikwidowali dziuple samochodowe działające na terenach powiatu świdnickiego, lubińskiego i kłodzkiego. Zatrzymano trzy osoby oraz tyle samo samochodów zostało odzyskanych.

Wrocławskie dziuple zlikwidowane

Wiek zatrzymanych mężczyzn zawierał się w przedziale od 28 do 41 lat. Podczas przeszukania podejrzanych pomieszczeń funkcjonariusze odnaleźli trzy samochody które pochodziły bezpośrednio z kradzieży. Poza tym w samochodowych 'dziuplach' leżało kilkadziesiąt pociętych części samochodowych, których pochodzenie jest właśnie ustalane.

Najdroższy skradziony samochód, Mercedes CLS, o wartości 60 tysięcy euro pochodził z przestępstwa dokonanego na terenie Włoch. Poza tym w dziupli znajdował się Volkswagen Passat oraz Skoda Octavia. W sprawie pierwszego samochodu zatrzymano 41-letniego mieszkańca Kłodzka.

Policjanci zatrzymali w Wałbrzychu 33-letniego mężczyznę. W okupowanych przez niego pomieszczeniach funkcjonariusze odnaleźli pozostałe dwa samochodu. Na terenie powiatu lubińskiego zatrzymano 28-letniego mężczyznę, u którego podczas przeszukiwań znaleziono kilkadziesiąt pociętych elementów samochodu oraz motocykl typu enduro. Policja ustala aktualnie pochodzenie tych elementów.

33-letniemu mężczyźnie postawiono zarzut kradzieży, natomiast 28-latkowi postawiono zarzut paserstwa za co również grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentuj:

~bolo 2007-10-30

patałachy PiS i media wam narobiły w głowach sieczkę.Nie znacie prawdy i podniecacie sie walką z korupcją,złodziejstwem etc;nawiasem mówiąc PiS zrobiło wiele złego,chociaż wy ,,szari'' obywatele bądż wieśniacy(większośc społeczeństwa polskiego mieszka na wsiach) myślicie ze PiS to coś ''cool'' ponieważ zobaczyliście akcje CBA,Policji,ABW,prokuratury(sterowanej przez BYŁĄ *na szczęście partie rządzącą)o zatrzymaniach ,,przestępców''. Powiem wam tak:pis (pijani i skorumpowanii) było najgorszym w polsce ustrojem* zaraz po komunizmie także zastanówcie się ludzie(chociażby by to ze funkcjonariusze zamordowali Barbare Blide>...itp)Pozdrawiam zdrowo myślących.

~Odpowiedź !!! 2007-09-12

Oszołomy głosujące na pis myślą , że czarne dziury i wybuchy supernowych w kosmosie spowodowanę są działalnością Kaczyńskich ... smutne , he he ...

~Witam Idiotów !!! 2007-09-12

Mam pytanie do idiotów , szczególnie tego od "brawo pis". Co pis ma wspólnego z akcją policji na dziuple we Wrocławiu ?

~Rozesmiany 2007-09-11

Ile dziennie ukradzionych jest samochodów w Wrocławiu?Jaki procent odzyskano?Jest to napewno 1-10%

~BRAWO PIS !!! 2007-09-10

BRAWO PIS !!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec produkcji elektrycznego Audi R8 e-tron!
Koniec produkcji elektrycznego Audi R8 e-tron!
Tylko rok trwała produkcja elektrycznej odmiany supersportowego samochodu Audi. Przez niską sprzedaż tego modelu, zostanie on odesłany do lamusa. Czy tak kończy się świetlana przyszłość dla supersportowych "elektryków"?
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj