mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wrocławskie dziuple zlikwidowane

Wrocławskie dziuple zlikwidowane

Ostatni weekend był bardzo owocny w działania Policji. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KWP we Wrocławiu zlikwidowali dziuple samochodowe działające na terenach powiatu świdnickiego, lubińskiego i kłodzkiego. Zatrzymano trzy osoby oraz tyle samo samochodów zostało odzyskanych.

Wrocławskie dziuple zlikwidowane

Wiek zatrzymanych mężczyzn zawierał się w przedziale od 28 do 41 lat. Podczas przeszukania podejrzanych pomieszczeń funkcjonariusze odnaleźli trzy samochody które pochodziły bezpośrednio z kradzieży. Poza tym w samochodowych 'dziuplach' leżało kilkadziesiąt pociętych części samochodowych, których pochodzenie jest właśnie ustalane.

Najdroższy skradziony samochód, Mercedes CLS, o wartości 60 tysięcy euro pochodził z przestępstwa dokonanego na terenie Włoch. Poza tym w dziupli znajdował się Volkswagen Passat oraz Skoda Octavia. W sprawie pierwszego samochodu zatrzymano 41-letniego mieszkańca Kłodzka.

Policjanci zatrzymali w Wałbrzychu 33-letniego mężczyznę. W okupowanych przez niego pomieszczeniach funkcjonariusze odnaleźli pozostałe dwa samochodu. Na terenie powiatu lubińskiego zatrzymano 28-letniego mężczyznę, u którego podczas przeszukiwań znaleziono kilkadziesiąt pociętych elementów samochodu oraz motocykl typu enduro. Policja ustala aktualnie pochodzenie tych elementów.

33-letniemu mężczyźnie postawiono zarzut kradzieży, natomiast 28-latkowi postawiono zarzut paserstwa za co również grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentuj:

~bolo 2007-10-30

patałachy PiS i media wam narobiły w głowach sieczkę.Nie znacie prawdy i podniecacie sie walką z korupcją,złodziejstwem etc;nawiasem mówiąc PiS zrobiło wiele złego,chociaż wy ,,szari'' obywatele bądż wieśniacy(większośc społeczeństwa polskiego mieszka na wsiach) myślicie ze PiS to coś ''cool'' ponieważ zobaczyliście akcje CBA,Policji,ABW,prokuratury(sterowanej przez BYŁĄ *na szczęście partie rządzącą)o zatrzymaniach ,,przestępców''. Powiem wam tak:pis (pijani i skorumpowanii) było najgorszym w polsce ustrojem* zaraz po komunizmie także zastanówcie się ludzie(chociażby by to ze funkcjonariusze zamordowali Barbare Blide>...itp)Pozdrawiam zdrowo myślących.

~Odpowiedź !!! 2007-09-12

Oszołomy głosujące na pis myślą , że czarne dziury i wybuchy supernowych w kosmosie spowodowanę są działalnością Kaczyńskich ... smutne , he he ...

~Witam Idiotów !!! 2007-09-12

Mam pytanie do idiotów , szczególnie tego od "brawo pis". Co pis ma wspólnego z akcją policji na dziuple we Wrocławiu ?

~Rozesmiany 2007-09-11

Ile dziennie ukradzionych jest samochodów w Wrocławiu?Jaki procent odzyskano?Jest to napewno 1-10%

~BRAWO PIS !!! 2007-09-10

BRAWO PIS !!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.