mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Scania podpisała umowę o współpracy z SAF-Holland, niemieckim producentem osi do przyczep, działającym na międzynarodowym rynku. Umowa – pierwsze tego typu porozumienie w branży transportowej – zapewni klientom Scania obsługę serwisową kompletnych zestawów drogowych, daleko wykraczającą poza sprzedaż części i logistykę.

Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Na mocy zawartej umowy stacje obsługi i dilerzy Scania z całego świata otrzymają prawo świadczenia usług serwisowych dotyczących osi SAF-Holland. Umowa obejmuje aspekty, takie jak logistyka, obsługa wniosków gwarancyjnych, procedury serwisowe, narzędzia specjalne, pomoc techniczną i szkolenie mechaników.

– Jestem przekonany, że umowa z SAF-Holland umożliwi nam świadczenie usług na jeszcze wyższym niż dotychczas poziomie. Najważniejsze dla naszych klientów są dyspozycyjność pojazdów i maksymalna wygoda. Zgodnie z naszą strategią, koncentrujemy się na tym, co zapewnia klientom większą wydajność i dodatkowe korzyści, a ta umowa stanowi kolejny krok w tym kierunku – mówi Anders Gustafsson, wiceprezes, Service Operations, Scania.

– Cieszę się, że dwie znakomite marki połączyły swoje siły w obszarze usług serwisowych, z myślą o zapewnieniu klientom jak najwyższego poziomu obsługi. Dzięki tej umowie z pewnością wzrośnie wartość istniejącej, rozległej sieci serwisowej – mówi Klaus Jürgen Stegmann, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, Trailer System Business Unit, SAF-Holland.

Ze sprzedażą o wartości przekraczającej 800 milionów euro i ponad 2000 pracowników, SAF-HOLLAND S.A. jest jednym z czołowych światowych producentów i dostawców najwyższej klasy podzespołów, głównie do przyczep i naczep, ale także do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów rekreacyjnych. Zakres produkcji obejmuje osie i zawieszenia, siodła, zaczepy, sworznie królewskie i nogi podporowe.


Podobne wiadomości:

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Serwis auta 2016-05-05

Scania prezentuje nową serię R

Scania prezentuje nową serię R

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross