mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Scania podpisała umowę o współpracy z SAF-Holland, niemieckim producentem osi do przyczep, działającym na międzynarodowym rynku. Umowa – pierwsze tego typu porozumienie w branży transportowej – zapewni klientom Scania obsługę serwisową kompletnych zestawów drogowych, daleko wykraczającą poza sprzedaż części i logistykę.

Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Na mocy zawartej umowy stacje obsługi i dilerzy Scania z całego świata otrzymają prawo świadczenia usług serwisowych dotyczących osi SAF-Holland. Umowa obejmuje aspekty, takie jak logistyka, obsługa wniosków gwarancyjnych, procedury serwisowe, narzędzia specjalne, pomoc techniczną i szkolenie mechaników.

– Jestem przekonany, że umowa z SAF-Holland umożliwi nam świadczenie usług na jeszcze wyższym niż dotychczas poziomie. Najważniejsze dla naszych klientów są dyspozycyjność pojazdów i maksymalna wygoda. Zgodnie z naszą strategią, koncentrujemy się na tym, co zapewnia klientom większą wydajność i dodatkowe korzyści, a ta umowa stanowi kolejny krok w tym kierunku – mówi Anders Gustafsson, wiceprezes, Service Operations, Scania.

– Cieszę się, że dwie znakomite marki połączyły swoje siły w obszarze usług serwisowych, z myślą o zapewnieniu klientom jak najwyższego poziomu obsługi. Dzięki tej umowie z pewnością wzrośnie wartość istniejącej, rozległej sieci serwisowej – mówi Klaus Jürgen Stegmann, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, Trailer System Business Unit, SAF-Holland.

Ze sprzedażą o wartości przekraczającej 800 milionów euro i ponad 2000 pracowników, SAF-HOLLAND S.A. jest jednym z czołowych światowych producentów i dostawców najwyższej klasy podzespołów, głównie do przyczep i naczep, ale także do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów rekreacyjnych. Zakres produkcji obejmuje osie i zawieszenia, siodła, zaczepy, sworznie królewskie i nogi podporowe.


Podobne wiadomości:

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

Scania prezentuje nową serię R

Scania prezentuje nową serię R

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.