mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Scania podpisała umowę o współpracy z SAF-Holland, niemieckim producentem osi do przyczep, działającym na międzynarodowym rynku. Umowa – pierwsze tego typu porozumienie w branży transportowej – zapewni klientom Scania obsługę serwisową kompletnych zestawów drogowych, daleko wykraczającą poza sprzedaż części i logistykę.

Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Na mocy zawartej umowy stacje obsługi i dilerzy Scania z całego świata otrzymają prawo świadczenia usług serwisowych dotyczących osi SAF-Holland. Umowa obejmuje aspekty, takie jak logistyka, obsługa wniosków gwarancyjnych, procedury serwisowe, narzędzia specjalne, pomoc techniczną i szkolenie mechaników.

– Jestem przekonany, że umowa z SAF-Holland umożliwi nam świadczenie usług na jeszcze wyższym niż dotychczas poziomie. Najważniejsze dla naszych klientów są dyspozycyjność pojazdów i maksymalna wygoda. Zgodnie z naszą strategią, koncentrujemy się na tym, co zapewnia klientom większą wydajność i dodatkowe korzyści, a ta umowa stanowi kolejny krok w tym kierunku – mówi Anders Gustafsson, wiceprezes, Service Operations, Scania.

– Cieszę się, że dwie znakomite marki połączyły swoje siły w obszarze usług serwisowych, z myślą o zapewnieniu klientom jak najwyższego poziomu obsługi. Dzięki tej umowie z pewnością wzrośnie wartość istniejącej, rozległej sieci serwisowej – mówi Klaus Jürgen Stegmann, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, Trailer System Business Unit, SAF-Holland.

Ze sprzedażą o wartości przekraczającej 800 milionów euro i ponad 2000 pracowników, SAF-HOLLAND S.A. jest jednym z czołowych światowych producentów i dostawców najwyższej klasy podzespołów, głównie do przyczep i naczep, ale także do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów rekreacyjnych. Zakres produkcji obejmuje osie i zawieszenia, siodła, zaczepy, sworznie królewskie i nogi podporowe.


Podobne wiadomości:

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.