mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wszystkie Kie z 7-letnią gwarancją

Wszystkie Kie z 7-letnią gwarancją

Już nie tylko Kia cee'd będzie korzystać z 7-letniej ochrony producenta. Koreański koncern, w związku z sukcesem tego typu gwarancji w przypadku cee'da, a także dobrych zeszłorocznych wyników sprzedaży, postanowił wprowadzić 7-gwarancję na wszystkie swoje modele.

Wszystkie Kie z 7-letnią gwarancją
Tak więc gwarancja tego typu obejmować teraz będzie wszystkie modele marki Kia sprzedawane na rynkach europejskich, od  małego Picanto – aż do wieńczącego oferowaną gamę modelową SUVa - Kia Sorento.  

Nowa 7-letnia gwarancja Kia dotyczy wszystkich fabrycznie nowych pojazdów marki Kia sprzedawanych i rejestrowanych w ponad 20 krajach Europy od dnia 1 stycznia 2010 roku. Jest to pełna gwarancja producenta typu "bumper-to-bumper", którą objęty jest cały pojazd przez okres 7 lat bez limitu kilometrowego w ciągu pierwszych trzech lat − do łącznego przebiegu 150.000 km. Gwarancja nie obejmuje jedynie pojazdów użytkowanych jako taksówki, nauki jazdy oraz płatny przewóz osób. Dla pojazdów fabrycznie nowych gwarancja na perforację wynosi nawet do 12 lat bez limitu kilometrów (cee'd, Venga, Sorento, Soul), na powłoki lakierowe 5 lat (lub 100.000 km), na systemy audio i nawigacji 3 lata (lub 100.000 km) a na części zamienne, akcesoria i akumulatory – 2 lata.

Ważną zaletą nowej gwarancji – oprócz 7-letniego "świętego spokoju" dla  pierwszego nabywcy – będzie możliwość jej przeniesienia na kolejnych właścicieli pojazdu. Z gwarancji wyłączone jest normalne zużycie eksploatacyjne takich elementów, jak ogumienie, klocki hamulcowe i okładzina cierna sprzęgła.  

- 7-letnia gwarancja na wszystkie modele Kia spowoduje niewątpliwie większy ruch w salonach dealerskich i w konsekwencji wzrost sprzedaży w roku 2010 i w latach następnych” – powiedział Paul Philpott, dyrektor naczelny (CEO) Kia Motors Europe. - Nowa 7-letnia gwarancja Kia jest po prostu najlepszą i najdłuższą spośród udzielanych na pojazdy w Europie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Kia
Tematy w artykule: Kia gwarancja

Podobne wiadomości:

Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny

Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny

Aktualności 2016-11-25

Kia Stinger - najszybszy model w historii

Kia Stinger - najszybszy model w historii

Premiery 2017-01-10

Komentuj:

~lila 2010-01-07

Nie kupiłbyś Koreańca bo chodzisz w damskiej bieliźnie.Gdybyś założył typową rodzinę to zmienisz upodobania.

~www 2010-01-05

a ponoć zakupione przez policje kie, które z jakichs tam względów sie popsuły, stoją w serwisach, bo.... na części czekają

~hajduk 2010-01-05

i przez to mają zagwarantowane, że przez 7 lat bedzie sie do nich jeździło na wszystkie przeglądy i drobne naprawy, summa summarum nie wiem czy to takie opłacalne dla przeciętnego Kowalskiego

~Wolałbym żeby robili dobre auta, a nie gwarancje 2010-01-05

Wolałbym żeby robili dobre auta, a nie dawali 7 letnia gwarancje....

~Nie kupiłbym koreaŃCA 2010-01-05

Nie kupiłbym koreaŃCA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.