mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wyciek Chryslera 200 Convertible

Wyciek Chryslera 200 Convertible

Wiemy już dokładnie jak wygląda Chrysler 200 w otwartej wersji nadwozia, jednak dowiedzieliśmy się tego nieco za wcześnie.

Wyciek Chryslera 200 Convertible

13 września do sieci wyciekły zdjęcia nowego modelu Chryslera w wersji kabriolet. Problem w tym, że, właśnie, "wyciekły", a stało się to na kilka tygodni przed długo planowaną oficjalną premierą samochodu. Następnego dnia, czyli 14 stycznia, Chrysler był zmuszony oficjalnie pokazać nowe auto, czyli wypuścić w obieg oficjalne zdjęcia 200 Convertible. Facet, który zrobił świetne, trzeba przyznać, zdjęcia dla Chryslera, nieco całym zajściem się zirytował.

Webb Bland, fotograf, na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, napisał oświadczenie w sprawie całej tej sytuacji. Bland nazwał człowieka odpowiedzialnego za wyciek "zagubionym idiotą gdzieś spoza fantastycznego zespołu marketingowego Chryslera" za wyciek zdjęć "na wiele tygodni przed żmudnie planowaną oficjalną premierą samochodu".

Pan Bland dodał, że "to cholernie frustrujące, że tak wiele stron motoryzacyjnych zamieściło zdjęcia 200 Convertible, zdjęcia tak nieumiejętnie edytowane w żałosnej rozdzielczości". Środowisko dziennikarzy motoryzacyjnych, głównie ze świata Internetu, nieco oburzyło się ostrym stanowiskiem Blanda. To normalne i bardzo częste, że zdjęcia nowych aut wyciekają na długo przed oficjalną premierą, i że różne strony i blogi traktujące o samochodach zamieszczają je zaraz po ich zdobyciu. Ponadto, zaraz po oficjalnym zamieszczeniu zdjęć na stronach prasowych Grupy Chryslera wszelakie media zamieściły je na swoich stronach w wysokiej jakości. Uważamy, że Webb Bland powinien bardziej skupić się na odszukaniu tego "samolubnego aroganckiego palanta, który dostał do rąk oficjalne zdjęcia jeszcze zanim Sergio Marchionne, szef grupy, mógł je zaopiniować", zamiast krytykować całe środowisko mediów motoryzacyjnych.

 


Podobne wiadomości:

Top: Tanie kabriolety na lato do 10 tys. zł.

Top: Tanie kabriolety na lato do 10 tys. zł.

Aktualności 2015-06-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan Leaf Nismo - nadchodzi elektryczny hot-hatch
Nissan Leaf Nismo - nadchodzi elektryczny hot-hatch
Nissan Leaf to przełomowy pod wieloma względami samochód. Jest pierwszym elektrycznym samochodem produkowanym na szeroką skalę, a do tego ma na koncie tytuł Światowego Samochodu Roku. Już niebawem będzie też pierwszym, bezemisyjnym hot-hatchem.