mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wygraj WRC!

Wygraj WRC!

Drodzy użytkownicy mojeauto.pl!
Mamy dla Was niezwykłą atrakcję - konkurs, w którym można wygrać wchodzącą właśnie do sprzedaży na polskim rynku grę WRC. I to aż osiem egzemplarzy. Emocje gwarantowane!

Wygraj WRC!
Konkurs trwać będzie przez najbliższe osiem dni (tylko dni robocze) - od dzisiaj (środa) do poniedziałku, 9 listopada br. Codziennie będzie do wygrania jeden egzemplarz gry - z czego trzy wersje na konsolę PlayStation 3, zaś pięć na PC.

Aby wygrać, trzeba będzie, po pierwsze, wykazać się wiedzą w tematyce rajdów samochodowych (w końcu taki jest też temat gry). Pytania będą niezbyt łatwe, ale również i nie przesadnie trudne. Nie będziemy też udzielać żadnych podpowiedzi.


Po drugie, pytań trzeba będzie szukać na naszym koncie na facebooku. Tylko tam się one pojawią i tylko tam będzie można na nie odpowiedzieć. Aby wziąć udział w konkursie trzeba będzie się zarejestrować na facebooku i dołączyć do grona znajomych mojeauto.pl. Tylko takie osoby będą mogły udzielać odpowiedzi.

I wreszcie po trzecie, trzeba będzie wykazać się jednocześnie cierpliwością, jak i szybkością w działaniu. Pytania bowiem będą publikowane wyłącznie na facebooku, w podanym codziennie rano przedziale czasowym. Ten, kto pierwszy odczyta pytanie i jeszcze zdoła poprawnie odpowiedzieć, zostanie zwycięzcą poszczególnej edycji konkursu.


Przed rozpoczęciem każdej następnej edycji, również na naszym koncie na facebooku, ogłoszony zostanie zwycięzca poprzedniej edycji.

 
Tematy w artykule: konkurs

Podobne wiadomości:

Wyniki konkursu - Sprawdź swoją wiedzę na temat Skody -

Wyniki konkursu - Sprawdź swoją wiedzę na...

Aktualności 2016-04-08

Wyniki konkursu - Czy dobrze znasz markę Skoda?

Wyniki konkursu - Czy dobrze znasz markę...

Aktualności 2016-06-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.