mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wygraj WRC!

Wygraj WRC!

Drodzy użytkownicy mojeauto.pl!
Mamy dla Was niezwykłą atrakcję - konkurs, w którym można wygrać wchodzącą właśnie do sprzedaży na polskim rynku grę WRC. I to aż osiem egzemplarzy. Emocje gwarantowane!

Wygraj WRC!
Konkurs trwać będzie przez najbliższe osiem dni (tylko dni robocze) - od dzisiaj (środa) do poniedziałku, 9 listopada br. Codziennie będzie do wygrania jeden egzemplarz gry - z czego trzy wersje na konsolę PlayStation 3, zaś pięć na PC.

Aby wygrać, trzeba będzie, po pierwsze, wykazać się wiedzą w tematyce rajdów samochodowych (w końcu taki jest też temat gry). Pytania będą niezbyt łatwe, ale również i nie przesadnie trudne. Nie będziemy też udzielać żadnych podpowiedzi.


Po drugie, pytań trzeba będzie szukać na naszym koncie na facebooku. Tylko tam się one pojawią i tylko tam będzie można na nie odpowiedzieć. Aby wziąć udział w konkursie trzeba będzie się zarejestrować na facebooku i dołączyć do grona znajomych mojeauto.pl. Tylko takie osoby będą mogły udzielać odpowiedzi.

I wreszcie po trzecie, trzeba będzie wykazać się jednocześnie cierpliwością, jak i szybkością w działaniu. Pytania bowiem będą publikowane wyłącznie na facebooku, w podanym codziennie rano przedziale czasowym. Ten, kto pierwszy odczyta pytanie i jeszcze zdoła poprawnie odpowiedzieć, zostanie zwycięzcą poszczególnej edycji konkursu.


Przed rozpoczęciem każdej następnej edycji, również na naszym koncie na facebooku, ogłoszony zostanie zwycięzca poprzedniej edycji.

 
Tematy w artykule: konkurs

Podobne wiadomości:

Twoje patenty Simply Clever na długą podróż - wyniki konkursu

Twoje patenty Simply Clever na długą podróż -...

Aktualności 2016-07-07

Konkurs - Twoje patenty simply clever na długą podróż

Konkurs - Twoje patenty simply clever na...

Aktualności 2016-06-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.