mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wygraj Yeti na tydzień! - Wyniki konkursu

Wygraj Yeti na tydzień! - Wyniki konkursu

Już wiemy do kogo trafi Skoda Yeti z napędem 4x4. Po zaciętej dyskusji wybraliśmy zwycięzcę konkursu przygotowanego na 120. urodziny Skody - "Wygraj Yeti na tydzień"!

Wygraj Yeti na tydzień!	- Wyniki konkursu

Konkurs "Wygraj Yeti na tydzień" został zorganizowany z okazji 120. urodzin czeskiego producenta samochodów. Żeby wygrać samochód na tydzień z pełnym bakiem trzeba było odpowiedzieć na 10 prostych pytań.

Zwycięzca musiał udzielić prawidłowej odpowiedzi na konkursowe pytania, a w ostatnim podać najciekawszy opis, za co najbardziej ceni markę Skoda.

Po długich naradach jury konkursowego wyłoniliśmy zwycięzcę. Jest nim Pan Michał Jakóbik z Krakowa, z którym już niebawem skontaktujemy się celem ustalenia szczegółów odbioru nagrody. Gratulujemy!

Oprócz błyskawicznych i prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe, tak wyglądała odpowiedź na pytanie "za co najbardziej cenisz markę Skoda?":

Różnorodność: Suv-y i auta miejskie, napęd na przód lub na cztery koła, diesle i silniki benzynowe, modele cywilne jak i usportowione oraz kilkanaście możliwych do wyboru wersji wyposażenia. I jak tu nie lubić Skody za różnorodność.

Simply Clever: czyli praktyczność w wydaniu Skody (skrobaczka, parasol, latarka czy siateczki w bagażniku) to bardzo pomysłowe i przydatne uzupełnienie najbardziej pojemnych wnętrz i bagażników w swoich klasach.

Design: Czy praktyczne wnętrze i pojemne bagażniki musza być obleczone w nudną karoserie ? Skoda pokazuje, że wcale nie musi tak być zatrudniając najlepszych projektantów, których projekty są małymi dziełami sztuki użytkowej.

Historia: Skoda nie odcina się od swojej 120 letniej historii, a wręcz przeciwnie na każdym kroku stara się do niej wracać sponsorując wyścigi kolarskie czy napędzając teamy kolarskie. Przecież Laurin i Klement na długo przed tym zanim zaczęli produkować samochody produkowali właśnie rowery.

Motorsport: Historia marki z Mlada Boleslav liczy już 120 lat, a jej związki ze sportem motorowym są niewiele krótsze. Skoda zawsze aktywnie uczestniczyła w motorsporcie, w którym na przestrzeni lat odniosła wiele sukcesów, a wspomniane sukcesy zaowocowały cywilnymi odmianami rajdowych samochodów lub specjalnymi nacechowanymi sportem wersjami wyposażenia.

Bezawaryjność: W mojej Skodzie przebieg ciągle rośnie, a moje wizyty w serwisie ograniczają się tylko do rutynowych wymian płynów eksploatacyjnych i jak tu nie cenić samochodów Skody.

To jednak nie koniec, Pan Michał przygotował jeszcze film na temat Skody:

 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.