mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wyjątkowe lakiery w Peugeocie 208

Wyjątkowe lakiery w Peugeocie 208

Peugeot wprowadza do katalogów 208 niespotykaną dotąd na rynku opcję - klienci będą mogli zamówić małe lwiątko w jednym z dwóch odcieni strukturalnego, matowego lakieru. Korzyści są nie tylko natury estetycznej.

Wyjątkowe lakiery w Peugeocie 208
Cztery lata zajęło Francuzom wprowadzenie lakierów strukturalnych do produkcji przemysłowej. Do tej pory w tym stylu malowane były jedynie bardzo drogie auta w niewielkich seriach - teraz każdy klient zamawiający 208 będzie mógł się skusić na unikalne malowanie pojazdu w cenie ok. 800 euro.


 
Efekt matowej karoserii z lekkim, "aksamitnym" połyskiem został uzyskany dzięki pokryciu standardowych warstw lakieru wierzchnią warstwą, zawierającą drobne cząstki krzemionki i mikrokulki poliamidu. Nawet bez powtórki z lekcji chemii można docenić efekt - tak pomalowane 208 wygląda rzeczywiście wyjątkowo. Poza czysto wizualnymi zaletami, warto wspomnieć o korzyściach praktycznych - Peugeot obiecuje, że dzięki lakierowi strukturalnemu karoseria jest znacznie bardziej odporna na drobne zarysowania, np. związane z wizytami na myjniach automatycznych.

Nowy lakier Peugeota 208 będzie dostępny w dwóch odcieniach: Ice Grey i Ice Silver. W sumie katalog miejskiego Francuza zawiera teraz 13 lakierów do wyboru.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Peugeot 208
Peugeot 208
Cena podstawowa już od: 41 700 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Targi Samochodowe Genewa 2015: Facelifting...

auto motor i sport 2015-02-20

Na targach w Genewie Peugeot zaprezentuje odświeżoną "208". Do małego francuza zawitały nowe wersje i silniki.

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross