mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wylicytuj jazdę Mercedesem 300 SLR

Wylicytuj jazdę Mercedesem 300 SLR

Na wortalu eBay w dniach od 13 do 23 kwietnia 2004 odbywa się aukcja jazdy legendarnym samochodem wyścigowym Mercedes-Benz 300 SLR podczas spektakularnego wyścigu Mille Miglia.

Wylicytuj jazdę Mercedesem 300 SLR

W ramach aukcji „Mercedes-Benz Mille Miglia Charity Drive” osoba oferująca najwyższą kwotę odbędzie jazdę w oryginalnym pojeździe zwycięzcy wyścigu z roku 1955, siedząc obok Jochena Massa, byłego pilota Formuły 1 i zwycięzcy wyścigu Le Mans. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz fundacji Laureus Sport for Good Foundation. Aukcja rozpoczyna się  od kwoty 7,22 Euro, która nawiązuje do numeru startowego Stirlinga Mossa.

W samochodzie Mercedes-Benz 300 SLR z numerem startowym 722 Stirling Moss wygrał w 1955 roku „1000 mil” w nie pobitym do dnia dzisiejszego rekordowym czasie 10 godzin, 7 minut i 48 sekund. Dokładnie w tym samym legendarnym pojeździe zwycięzca aukcji odbędzie historyczną jazdę, siedząc obok Jochena Massa. Udział w słynnym wyścigu to nie tylko marzenie entuzjastów wyścigów samochodowych, ale także fascynujące przeżycie zarówno dla kierowcy, jak i publiczności.

Wspieraj sport i weź udział w aukcji. Aukcję „Mercedes-Benz Charity Drive” znajdziesz na eBay na całym świecie pod następującymi hasłami: „Mille Miglia”, „Charity Drive” i „Mercedes-Benz” oraz pod adresem http://pages.ebay.de/starsandcharity/.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.