mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wymiana Mitsubishi do 2014 roku

Wymiana Mitsubishi do 2014 roku

Mitsubishi USA chce wymienić swoje niemal całe portfolio obecnie produkowanych w Stanach samochodów.

Wymiana Mitsubishi do 2014 roku
Szef Mitsu, Osamu Masuko, powiedział, że firma planuje wykonanie w całości takiego ruchu do 2014 roku w ramach nowego biznesplanu. Taka decyzja będzie miała wpływ na obecne modele Eclipse, Eclipse Spyder, Endeavor i Galant, które zostaną wymienione na nowe, globalne auta firmy, produkowane w zakładach w Illinois. Obecny Outlander, Outlander Sport i Lancer będą podstawą do budowy przyszłych modeli Mitsubishi.

Według szefa firmy, takie zmiany nie będą miały większego wpływu na amerykańską sprzedaż Mitsu. Przewiduje się, że przy odrobinie szczęścia mogą one nawet wzrosnąć, jednak żadne cele nie zostały wyznaczone. - Mamy nadzieję, że nasza sprzedaż w USA wzrośnie. Będziemy tam ciągle sprzedawać samochody budowane w Japonii, a także nasz nowy mały globalny model - powiedział Masuko. Jeśli chodzi o światową sprzedaż, firma oczekuje wzrostu o 90 tysięcy sztuk łącznie na rynkach japońskim, amerykańskim oraz europejskim w okresie nadchodzących trzech lat.

Mitsubishi ma określony plan rozwoju. Do 2016 roku chce wydać na świat nie mniej niż osiem hybrydowych aut typu plug-in, w których skład wejdą m.in. mała wersja dostawcza i-MiEVa oraz SUV bazowany na koncepcie Px-MiEV, który został pokazany na Tokyo Motor Show w 2009 roku.

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Polacy kupili rekordową liczbę nowych aut
Polacy kupili rekordową liczbę nowych aut
Instytut SAMAR donosi, że rynek nowych samochodów w Polsce cały czas rośnie. Wszystko wskazuje na to, że prognozowana sprzedaż na koniec roku, czyli 490 tys. samochodów, jest jak najbardziej realna do osiągnięcia.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech