mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wymiana Mitsubishi do 2014 roku

Wymiana Mitsubishi do 2014 roku

Mitsubishi USA chce wymienić swoje niemal całe portfolio obecnie produkowanych w Stanach samochodów.

Wymiana Mitsubishi do 2014 roku
Szef Mitsu, Osamu Masuko, powiedział, że firma planuje wykonanie w całości takiego ruchu do 2014 roku w ramach nowego biznesplanu. Taka decyzja będzie miała wpływ na obecne modele Eclipse, Eclipse Spyder, Endeavor i Galant, które zostaną wymienione na nowe, globalne auta firmy, produkowane w zakładach w Illinois. Obecny Outlander, Outlander Sport i Lancer będą podstawą do budowy przyszłych modeli Mitsubishi.

Według szefa firmy, takie zmiany nie będą miały większego wpływu na amerykańską sprzedaż Mitsu. Przewiduje się, że przy odrobinie szczęścia mogą one nawet wzrosnąć, jednak żadne cele nie zostały wyznaczone. - Mamy nadzieję, że nasza sprzedaż w USA wzrośnie. Będziemy tam ciągle sprzedawać samochody budowane w Japonii, a także nasz nowy mały globalny model - powiedział Masuko. Jeśli chodzi o światową sprzedaż, firma oczekuje wzrostu o 90 tysięcy sztuk łącznie na rynkach japońskim, amerykańskim oraz europejskim w okresie nadchodzących trzech lat.

Mitsubishi ma określony plan rozwoju. Do 2016 roku chce wydać na świat nie mniej niż osiem hybrydowych aut typu plug-in, w których skład wejdą m.in. mała wersja dostawcza i-MiEVa oraz SUV bazowany na koncepcie Px-MiEV, który został pokazany na Tokyo Motor Show w 2009 roku.

Podobne wiadomości:

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Rapid po faceliftingu - polski cennik
Skoda Rapid po faceliftingu - polski cennik
Odświeżona Skoda Rapid debiutuje na polskim rynku. Facelifting kompaktowego modelu Skody przyniósł unowocześnienia w obrębie nadwozia, jednostek napędowych oraz wyposażenia kabiny. Ile kosztuje nowy model?