mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wypożycz sobie Veyrona

Wypożycz sobie Veyrona

Najszybszy seryjny samochód świata, Bugatti Veyron do kupienia jest od około 1,31 mln Euro. Jednak pewna brytyjska firma wyszła na przeciw wszystkim tym, których na to auto nie stać, a chcieliby mieć go chociaż na własność przez jeden dzień.

Wypożycz sobie Veyrona
Niestety jeśli ktoś spodziewa się atrakcyjnych cen, musi zejść szybko na ziemię. Koszt wypożyczenia na dobę 1001-konnej bestii w angielskiej firmie to wydatek rzędu 16 000 Funtów (około 18 800). W umowie podpisywanej z firmą Holder SVC jest jeszcze jednak istotny szczegół. Każdy kto zdecyduje się na wypożyczenie Veyrona, przed zajęciem w nim miejsca musi wpłacić 115 000 Euro kaucji. Na całe szczęście zwrotnej. Ciekawe czy ten punkt regulaminu napisany jest drobnym druczkiem?

Podobne wiadomości:

Veyron od Mansory, czyli o 108 KM więcej

auto motor i sport 0000-00-00

Bugatti Chiron w pierwszym teaserze

Bugatti Chiron w pierwszym teaserze

Aktualności 2015-08-17

Komentuj:

~tomek 2009-06-18

Zawsze lepiej mieć taką alternatywę niż żadnej i jak znam życie paru bogatych nastolatków w Angli da się skusić na taki wynajem.

~pisak 2009-06-15

chocbym caly rok tyral i tak mnie nie bedzie stac :(

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.