mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wypożyczalnia aut na Balicach

Wypożyczalnia aut na Balicach

Z dniem 1 lipca 2006 zostanie uruchomiony kolejny, już dziesiąty, oddział Sixt w Polsce, którego siedziba mieścić się będzie w hali przylotów międzynarowowego portu lotniczego im. Jana Pawła II w Balicach.

Punkt będzie czynny 7 dni w tygodniu od 7:00 do 22:00. Dla swoich klientów Sixt zapewnia 5-stanowiskowy parking tuż przy wyjściu z hali przylotów. Flota, która oferowana będzie w Krakowie to: smart fortwo, smart roadster, Seat Cordoba, nowy Seat Leon, Seat Toledo, Seat Alhambra, Volvo S40, Volvo S60, Mercedes klasa A, Mercedes klasa C, Mercedes klasa E oraz za potwierdzeniem Mercedes klasa S i Mercedes Vito.

Pozostałe punkty Sixt w Polsce znajdują się w: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Szczecinie i Lublinie. Sixt jest jedną z największych na świecie sieci wypożyczalni pojazdów. Firma obecna jest już w 78 krajach - ponad 3.500 lokalizacji.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy
Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy
Aktualna generacja Fiata Pandy jest produkowana od 2012 roku. Od tamtego czasu jest nie tylko niekwestionowanym liderem sprzedaży we Włoszech, a przy okazji najlepiej sprzedającym się samochodem w swoim segmencie od 2016 roku.