mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wypróbuj AutoMapę

Wypróbuj AutoMapę

Nawigacja satelitarna nie jest jeszcze na naszym rynku zbyt dobrze rozwinięta. Stosunkowo niewielu producentów oferuje tego typu rozwiązanie, a przy tym jest dość droga.

Dodatkowo oferowane mapy satelitarne Polski oraz większych miast często posiadają błędy i to dość poważne. Aby ograniczyć ryzyko zakupu błędnych programów i przekonać do tego typu rozwiązań salon Infopolis w Warszawie oferuje klientom bezpłatny test zestawu do nawigacji satelitarnej. Wszyscy zainteresowani mogą umówić się na jazdę próbną samochodem Infopolis z zamontowanym PDA i programem AutoMapa lub przetestować zestaw we własnym aucie.

Aby wziąć udział w teście wystarczy zadzwonić do firmy lub wypełnić formularz w internecie (wystarczą kopie dwóch dokumentów tożsamości). Klient otrzymuje do testów kompletny zestaw do nawigacji satelitarnej: palmtop Asus A620 BT, GPS działający w technologii Bluetooth, program AutoMapa XL i antenę zewnętrzną. Spośród GPS do wyboru są: Fortuna Clip-On, Rikaline 6033 lub G-Space GS-R238. Jazda może rozpocząć się w dowolnie wybranym przez klienta miejscu w Warszawie i trwa 30 minut.

W najbliższym czasie salon Infopolis planuje poszerzyć ofertę testowanych PDA m. in. o Mitaca Mio 168 oraz wybrany model iPaq np. 3715.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.