mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wyścigowe BMW na drogach

Wyścigowe BMW na drogach

Tak duże zainteresowanie, jakim cieszył się sportowy motocykl BMW R 1100 S wśród miłośników jednośladów, spowodował, iż koncern BMW Motorrad zdecydował się wprowadzić do sprzedaży ten model z przeznaczeniem do jazdy po zwykłych drogach.

Wyścigowe BMW na drogach
 Na rynek R 1100 S BoxerCup Replika trafił pod koniec ubiegłego roku. Już jednak na początku jesieni praktycznie wszystkie modele znalazły nabywców. W związku z tak dużym popytem do sprzedaży ma trafić nowa wersja tego modelu. Pierwszy raz publiczności i prasie nowy model został zaprezentowany na międzynarodowych targach Tokyo Motor Show.
R 1100 S mieni się teraz w trzech kolorach w odmienionym wyglądzie, który ma go upodobnić jeszcze bardziej do wersji wyścigowej. W tym celu zostało podniesione podwozie, założony sportowy tłumik, który jednak spełnia ustawowe wymogi emisji hałasu. Silnik nowego modelu pozostał bez zmian (1100 cm3, 98 KM). Nowością są również wyższe siedzenie i demontowane lusterko.

Komentuj:

~ziom 2007-11-20

Bejce są super cudo a tiuningowane jeszcze lepsze niż cudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER FURA!!!!!!

~ziom 2007-11-20

Bardzo lubie motocykle ale bardziej wole auta.Auta bmw są super a po tiuningu są jeszcze lepsze nikt mu wtedy nie podskoczy

~andziorek 2007-10-31

cudo!!!!!!!!:)LOL

~akinom 2007-05-22

super

~nawira 2007-02-21

BMW bardzo fajne auta i motocykle.myśle ze beda dominować nadal itp.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Silniki Diesla w odwrocie
Silniki Diesla w odwrocie
Silniki wysokoprężne nie mają w ostatnich latach dobrej prasy. Liczba rejestracji aut z dieslem systematycznie spada. Jak wygląda alternatywa?