mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wystartowało Road Show Michelina

Wystartowało Road Show Michelina

Michelin co roku organizuje cykl spotkań pt. Road Show, na które zaprasza swoich Partnerów z całej Polski. Tegoroczne impreza potrwa do 11 marca. W tym czasie Michelin odwiedzi dwanaście polskich miast prezentując najnowsze osiągnięcia koncernu.

Wystartowało Road Show Michelina
W tym roku po raz pierwszy w trakcie Road Show, Michelin spotyka się również z przedstawicielami mediów. To właśnie z dla dziennikarzy, Michelin przygotował prezentacje opisujące najnowsze produkty, osiągnięcia technologiczne, bieżące informacje dotyczące regulacji prawnych oraz narzędzi pozwalających lepiej poznać oponę. Na tegorocznej imprezie koncern przestawia także (po raz pierwszy w Polsce) założenia pierwszej globalnej kampanii Michelin, która w Polsce rozpocznie się już 19 marca. Hasło kampanii – „Właściwa opona zmienia wszystko” – ma pokazać w mediach na całym świecie konkurencyjną przewagę opon Michelin, umocnić wizerunek firmy jako lidera innowacyjności i wyjaśnić konsumentom korzyści płynące z używania opon tej marki.

Na Road Show przedstawiane są również Aktualności Techniczne Michelin (ATM) – wydawnictwo przeznaczone zarówno dla pracowników serwisu jak i użytkowników opon chcących zgłębić swoją wiedzę. ATM przedstawia ciekawostki, poparte dowodami, przykładami i wyjaśnieniami pozwalającymi lepiej zrozumieć między innymi: dlaczego opony mogą oszczędzać paliwo, jakie są różnice w osiągach poszczególnych opon, etapy procesu starzenia się opony czy nowe europejskie regulacje dotyczące etykiet na oponach oraz limitów emisji hałasu dla opon.

Podczas tegorocznych spotkań po raz pierwszy są prezentowane w Polsce dwie najnowsze opony Grupy Michelin: MICHELIN Pilot Sport 3 i KLEBER Dynaxer HP3. Z punktu widzenia firm, szczególnie interesujący może być ten drugi model. KLEBER Dynaxer HP3 to bowiem uniwersalna opona do samochodów miejskich, kompaktowych i minivanów, przystosowana do jazdy w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Road Show Michelin 2010 będzie gościło sprzedawców opon w następujących miastach: Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Szczecin, Warszawa, Lublin, Białystok, Olsztyn, Łódź, Kraków, Zabrze i Wrocław.

Podobne wiadomości:

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto...

Aktualności 2015-10-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.