mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wysuwana podłoga bagażnika Vito i Viano

Wysuwana podłoga bagażnika Vito i Viano

Mercedes-Benz oferuje wysuwaną podłogę bagażnika (która zyskała już dużą popularność w Mercedesie Vaneo) w segmencie samochodów dostawczych Mercedes Vito oraz w linii wyposażenia Trend i Ambiente w modelu Viano.

Ciężkie i nieporęczne ładunki można poukładać poza pojazdem, na wysuniętej podłodze o wymiarach 676 mm na 1263 mm. Podłogę można wysunąć i zablokować na czas załadunku w dwóch różnych pozycjach: na długości 340 mm lub 512 mm. Blokadę można następnie zwolnić jednym ruchem ręki i wsunąć ważący do 120 kilogramów ładunek wygodnie do pojazdu, a podłogę zablokować na czas transportu.

Do zabezpieczenia przed przesuwaniem się ładunku na podłodze służy sześć rozmieszczonych w różnych miejscach uchwytów mocujących. Powierzchnia podłogi bagażnika pokryta jest zmywalnym, odpornym na obciążenia i zapobiegającym poślizgowi tworzywem sztucznym, dzięki czemu jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Podłoga może wytrzymywać całkowite obciążenie do 250 kg. Gdy wysuwana podłoga bagażnika nie jest już potrzebna, można ją łatwo zdemontować – wystarczy kilka prostych ruchów.

Dodatkowa opłata za ten praktyczny zestaw ułatwiający załadunek wynosi 1.700 złotych netto.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Wielu kierowców długo czekało na taką możliwość. Usługa umożliwiająca sprawdzenie liczby punktów karnych jest już praktycznie gotowa. Jednak premiera nastąpi prawdopodobnie później niż to komunikowano.