Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wzbogacona Panda

Wzbogacona Panda

W celu wzmocnienia pozycji lidera w segmencie małych samochodów, wzbogacone zostało wyposażenie standardowe modelu Fiat Panda zwiększające bezpieczeństwo pasażerów.

Wzbogacona Panda

W standardowym wyposażeniu wersji Fresh i Actual pojawi się teraz poduszka powietrzna pasażera. Wersja Active zostanie wzbogacona dodatkowo o ABS, a Dynamic także o boczne poduszki powietrzne, lusterka elektryczne, fotel kierowcy z regulacją wysokości oraz schowek na przedmioty pod fotelem pasażera. Co ważne, zmiany wyposażenia nie pociągnęły za sobą wzrostu cen na poszczególne wersje Fiata Pandy.

We wrześniu w ofercie Fiata pojawiła się także specjalna seria "dla kobiet". Dzięki zastosowaniu takich ponadstandardowych elementów wyposażenia, jak wspomaganie kierownicy, czujniki parkowania, dywaniki oraz lusterka w osłonie przeciwsłonecznej po stronie kierowcy Panda jest bardziej praktyczna, w pełni odpowiadająca potrzebom kobiet-kierowców.

Wyposażenie dodatkowe serii specjalnej zbudowanej na Pandzie Active zostało wzbogacone o dodatkowe elementy, zwiększając wartość auta  przy jednoczesnym utrzymaniu ceny detalicznej na tym samym poziomie.

W wyposażeniu standardowym Pandy Active "dla kobiet",kosztującej 31.700 zł, znajdą się m.in. poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, elektrycznie otwierane szyby przednie, centralny zamek, lakierowane zderzaki. Jako dodatkowe wyposażenie oferowane jest wspomaganie kierownicy Dualdrive, regulacja wysokości kierownicy, lusterko w osłonie przeciwsłonecznej po stronie kierowcy, czujnik cofania, szare dywaniki welurowe, wykładzinę bagażnika oraz mały pluszowy miś Panda.


Zobacz ceny i dostępne wersje Fiata Pandy

Nowość - Zobacz stronę koncernu Fiat

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec produkcji elektrycznego Audi R8 e-tron!
Koniec produkcji elektrycznego Audi R8 e-tron!
Tylko rok trwała produkcja elektrycznej odmiany supersportowego samochodu Audi. Przez niską sprzedaż tego modelu, zostanie on odesłany do lamusa. Czy tak kończy się świetlana przyszłość dla supersportowych "elektryków"?
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj