mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wzbogacona Panda

Wzbogacona Panda

W celu wzmocnienia pozycji lidera w segmencie małych samochodów, wzbogacone zostało wyposażenie standardowe modelu Fiat Panda zwiększające bezpieczeństwo pasażerów.

Wzbogacona Panda

W standardowym wyposażeniu wersji Fresh i Actual pojawi się teraz poduszka powietrzna pasażera. Wersja Active zostanie wzbogacona dodatkowo o ABS, a Dynamic także o boczne poduszki powietrzne, lusterka elektryczne, fotel kierowcy z regulacją wysokości oraz schowek na przedmioty pod fotelem pasażera. Co ważne, zmiany wyposażenia nie pociągnęły za sobą wzrostu cen na poszczególne wersje Fiata Pandy.

We wrześniu w ofercie Fiata pojawiła się także specjalna seria "dla kobiet". Dzięki zastosowaniu takich ponadstandardowych elementów wyposażenia, jak wspomaganie kierownicy, czujniki parkowania, dywaniki oraz lusterka w osłonie przeciwsłonecznej po stronie kierowcy Panda jest bardziej praktyczna, w pełni odpowiadająca potrzebom kobiet-kierowców.

Wyposażenie dodatkowe serii specjalnej zbudowanej na Pandzie Active zostało wzbogacone o dodatkowe elementy, zwiększając wartość auta  przy jednoczesnym utrzymaniu ceny detalicznej na tym samym poziomie.

W wyposażeniu standardowym Pandy Active "dla kobiet",kosztującej 31.700 zł, znajdą się m.in. poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, elektrycznie otwierane szyby przednie, centralny zamek, lakierowane zderzaki. Jako dodatkowe wyposażenie oferowane jest wspomaganie kierownicy Dualdrive, regulacja wysokości kierownicy, lusterko w osłonie przeciwsłonecznej po stronie kierowcy, czujnik cofania, szare dywaniki welurowe, wykładzinę bagażnika oraz mały pluszowy miś Panda.


Zobacz ceny i dostępne wersje Fiata Pandy

Nowość - Zobacz stronę koncernu Fiat

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando