mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wzrost AGIP w Polsce

Wzrost AGIP w Polsce

Znanemu z Pewex-owskich półek producentowi olejów i smarów, udało się w zeszłym roku znacznie zwiększyć sprzedaż swoich produktów. Kluczem do tego były zamówienia instytucji.

W ciągu minionego roku sprzedaż olejów i smarów AGIP w Polsce wzrosła o 80%. Wielkość sprzedaży osiągnęła poziom najwyższy w historii tej marki w Polsce, uwzględniając okres, gdy była ona u nas reprezentowane bezpośrednio przez włoską spółkę należącą do producenta.

Oleje AGIP kupowane są coraz chętniej przez odbiorców instytucjonalnych, jak bazy transportowe, czy firmy utrzymujące własny tabor transportowy. Oferta obejmuje zarówno oleje i smary motoryzacyjne do samochodów i motocykli, jak również produkty przemysłowe.

Na motoryzacyjną część oferty AGIP składają się produkty dedykowane samochodom osobowym i ciężarowym (oleje silnikowe, przekładniowe i płyny eksploatacyjne). Producentom przemysłowym AGIP oferuje oleje przemysłowe (oleje hydrauliczne, przekładniowe, smary i wiele innych).

Komentuj:

~Darek 2006-12-12

Tak naprawde dobra marka sam przetestowałem w ciezarówkach i w osobówkach szczegulnie polecam serie 7000 do VW audi z pompowtryskami cena bardzo przystepna wrecz powalająca konkorencje a jakosc super czego nie mozna powiedziec o mobilu i castrolu olej tej marki polecil mi znajomy z wyscigów do nabycia w warszawie firma JAKAR al.st .zjednoczonych 67 paw d5 tel 022/8706960 jest to dystrybutor wspułpraca z nimi tez super polecam !!!

~Zibi 2006-11-10

Tak, zdadza się oleje tej firmy AGIP oferuja ten sam poziom techniczny co oleje znan nam od lat a nawet prewyźszają inne marki. Sam uzywam tez tych oleji w róxnych pojazdach i jestem z nich zadowolony ai cena jest bardzo atrakcyjna , a czego nie można powiedzieć o marce Castrol, lub Elf.

~klient 2006-08-22

Zgadza się, sam zaopatruje się w produkty tego koncernu. Uważam, że jakościowo prześcigają konkurencje. W krakowie jest dystrybutor PETRO TECH - współpraca z nimi to przyjemność - chyba przejeli to od marki którą rozprowadzają.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.