Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wzrost sprzedaży Mitsubishi w Polsce

Wzrost sprzedaży Mitsubishi w Polsce

Mitsubishi w Polsce odnotowuje systematyczny wzrost sprzedaży samochodów. Najchętniej kupowanym modelem marki Mitsubishi jest Space Star.

Wzrost sprzedaży Mitsubishi w Polsce

MMC Car Poland, wyłączny dystrybutor samochodów Mitsubishi w Polsce odnotowuje systematyczny wzrost sprzedaży na krajowym rynku. W pierwszym kwartale 2004 roku klienci firmy zakupili 981 Mitsubishi wobec 505 w analogicznym okresie ubiegłego roku, co oznacza wzrost aż o 94 procent.

Najchętniej kupowanym modelem jest Space Star, który znalazł już 445 nabywców (w I kwartale 2003 – 204). Powodzeniem wśród klientów cieszy się również Carisma produkowana w tych samych co Space Star zakładach, w holenderskim Born. W ciągu pierwszych trzech miesięcy br. dealerzy MMC Car Poland sprzedali 292 Carismy (194 – I kwartał 2003). Na niezmienionym poziomie utrzymuje się sprzedaż modeli z rodziny Pajero (Pajero, Pajero Sport, Pinin), których sprzedano 99 egzemplarzy.

Ofertę rynkową wzbogacają także najnowsze modele nieobecnego do niedawna w Polsce Lancera w wersjach kombi i sedan, które wprowadzane są właśnie do sprzedaży

Paleta modeli oferowanych przez MMC Car Poland ulegnie w tym roku dalszemu powiększeniu o również produkowanego w Europie Colta oraz wielofunkcyjnego Grandisa.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Sprawne hamulce zawsze są podstawą bezpiecznej jazdy samochodem. Dlatego kierowca szczególną uwagę powinien zwrócić na układ hamulcowy, by utrzymywać go w dobrej kondycji. Gdy przyjdzie moment, w który należy wyminięć jego elementy do warto wiedzieć jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj