mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wzrost sprzedaży produktów Kögel

Wzrost sprzedaży produktów Kögel

W roku obrotowym 2011, według oceny VDA (Niemieckiego Stowarzyszenia Przemysłu Samochodowego), firma Kögel osiągnęła ponadprzeciętny wzrost: w porównaniu do poprzedniego roku w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy ten renomowany specjalista w budowie przyczep odnotował ponad dwukrotny wzrost obrotów, sprzedając prawie 12000 jednostek. Firma Kögel, w porównaniu z konkurencją, wzrosła w osiągnęła największy wzrost w 2011 roku.

Wzrost sprzedaży produktów Kögel
Kögel była dostawcą prawie 14 procent z 83694 przyczep wyprodukowanych przez niemieckich producentów. 67 procent przyczep firmy Kögel zostało przeznaczonych na eksport, którego udział w Kögel zwiększył się ponad trzykrotnie.

Pozytywny rozwój w roku 2011 firma Kögel wykorzystuje, aby również w roku 2012 w dalszym ciągu wprowadzać w życie sprytne pomysły w zakresie podnoszenia wydajności. Oprócz tego planowane jest powiększenie portfolio przyczep o kilka modeli pozwalających na przeładunek kolejowy, zaspokajających potrzeby rynku transportu kombinowanego, a także wprowadzenie zupełniej nowej serii produktów. Branża spedycyjna może zatem w roku 2012 spodziewać po firmie Kögel wiele niespodzianek.

„Jeszcze nigdy nie mieliśmy tyle innowacyjnej energii jak obecnie i jesteśmy bardzo dumni z tego, że coraz  większa rzesza klientów obdarowuje firmę Kögel swoim zaufaniem”, wyjaśnia Thomas Heckel, CEO i prezes w firmie Kögel, przedstawiając jedną z przyczyn aktualnego sukcesu swojego przedsiębiorstwa.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.