mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wzrost sprzedaży produktów Kögel

Wzrost sprzedaży produktów Kögel

W roku obrotowym 2011, według oceny VDA (Niemieckiego Stowarzyszenia Przemysłu Samochodowego), firma Kögel osiągnęła ponadprzeciętny wzrost: w porównaniu do poprzedniego roku w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy ten renomowany specjalista w budowie przyczep odnotował ponad dwukrotny wzrost obrotów, sprzedając prawie 12000 jednostek. Firma Kögel, w porównaniu z konkurencją, wzrosła w osiągnęła największy wzrost w 2011 roku.

Wzrost sprzedaży produktów Kögel
Kögel była dostawcą prawie 14 procent z 83694 przyczep wyprodukowanych przez niemieckich producentów. 67 procent przyczep firmy Kögel zostało przeznaczonych na eksport, którego udział w Kögel zwiększył się ponad trzykrotnie.

Pozytywny rozwój w roku 2011 firma Kögel wykorzystuje, aby również w roku 2012 w dalszym ciągu wprowadzać w życie sprytne pomysły w zakresie podnoszenia wydajności. Oprócz tego planowane jest powiększenie portfolio przyczep o kilka modeli pozwalających na przeładunek kolejowy, zaspokajających potrzeby rynku transportu kombinowanego, a także wprowadzenie zupełniej nowej serii produktów. Branża spedycyjna może zatem w roku 2012 spodziewać po firmie Kögel wiele niespodzianek.

„Jeszcze nigdy nie mieliśmy tyle innowacyjnej energii jak obecnie i jesteśmy bardzo dumni z tego, że coraz  większa rzesza klientów obdarowuje firmę Kögel swoim zaufaniem”, wyjaśnia Thomas Heckel, CEO i prezes w firmie Kögel, przedstawiając jedną z przyczyn aktualnego sukcesu swojego przedsiębiorstwa.

Podobne wiadomości:

Rewelacyjny asystent jazdy z przyczepą Land Rovera

Rewelacyjny asystent jazdy z przyczepą Land...

Aktualności 2015-09-03

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech