mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wzrost w FSO

Wzrost w FSO

W 2006 roku FSO planuje zwiększenie dostaw do ZAO ZAZ na Ukrainie. Wstępne prognozy zakładają, że w drugim półroczu eksport może osiągnąć poziom 9 tys. samochodów i zestawów montażowych. Jest też szansa na rozpoczęcie produkcji dwóch nowych modeli na Żeraniu.

Wzrost w FSO

Produkcja w warszawskiej fabryce rośnie już od kilku miesięcy. Tym samym wzrasta zapotrzebowanie na dostawy od kooperantów. "Rozszerzenie współpracy daje możliwość pełniejszego wykorzystania infrastruktury i mocy produkcyjnych zakładów w Warszawie oraz firm należących do naszej Grupy kapitałowej" - informują przedstawiciele FSO.

Po drogach Ukrainy jeździ już ponad 100 tys. Lanosów z Żerania. Dzięki zapotrzebowaniu na wschodnim rynku rośnie produkcja w żerańskich zakładach. Coraz jaśniej rysuje się też perspektywa uruchomienia w FSO produkcji nowych modeli samochodów. W tym celu zostały powołane specjalne zespoły ds. opracowywania założeń nowych projektów. Podczas ostatniej wizyty przedstawicieli FSO na Ukrainie rozmawiano o możliwościach technicznych rozpoczęcia na Żeraniu produkcji dwóch nowych modeli.

Przeczytaj także:

FSO - kierunek wschód (2005-11-22)

Sprzedaż spada - produkcja rośnie (2005-12-13)


Podobne wiadomości:

FSO - kierunek wschód

FSO - kierunek wschód

Aktualności 2005-11-22

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Aktualności 2005-12-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Toyota Supra – jakie silniki pod maską?
Nowa Toyota Supra – jakie silniki pod maską?
Na Festiwalu Szybkości w Goodwood zadebiutowała kilka dni temu nowa generacja Toyoty Supry. Co prawda wciąż zamaskowana i jeszcze nie w wersji produkcyjnej, ale teraz wiemy już więcej o nowym wcieleniu legendy.