mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zakłady Delphi zmienią właściciela

Zakłady Delphi zmienią właściciela

Należące do koncernu Delphi zakłady produkujące układy kierownicze i półosie w Tychach i Gliwicach już niedługo będą miały nowego właściciela. Delphi Corporation podpisała już porozumienie w sprawie sprzedaży ze spółką Steering Solutions Corporation.

Zakłady Delphi zmienią właściciela
Zawarte w USA porozumienie między Delphi Corporation i spółką Steering Solutions Corporation, będąca własnością Platinum Equity LLC, ma na celu sprzedaż działu produkującego układy kierownicze i półosie dla przemysłu motoryzacyjnego.
Jeśli Delphi jednak otrzyma inne oferty zakupu, odbędzie się aukcja i strony zainteresowane zakupem światowego działu układów kierowniczych i półosi będą mieć okazję do uczestnictwa w przetargu. Po zakończeniu procedur związanych z procesem przetargowym, końcowa rozprawa dotycząca sprzedaży spodziewana jest w lutym 2008. Ostateczna sprzedaż światowego działu układów kierowniczych Delphi oraz umowa dodatkowa z GM wymagają zatwierdzenia przez Sąd Upadłościowy w Stanach Zjednoczonych.

Sprzedaż obejmie całość biznesu, tj. fabryki, własność intelektualną, umowy z klientami i dostawcami oraz przejście wszystkich pracowników (także kadry zarządzającej) do nowej firmy. Wszystkie strony są zdecydowane dopełnić wszelkich starań, aby zmiana nie miała żadnego wpływu na klientów.

Podobne wiadomości:

A1 Tuszyn - Częstochowa - niebawem ruszy przetarg

A1 Tuszyn - Częstochowa - niebawem ruszy...

Polskie drogi 2017-06-19

A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie realizacji

A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie...

Polskie drogi 2017-07-26

Wykonawca jednego z czterech budowanych obecnie odcinków autostrady A1 Częstochowa - Pyrzowice zadeklarował zrealizowanie 50 proc. prac. Kierowcy pojadą tamtędy najwcześniej w 2019 roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?