mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zapowiedź nowego Chevroleta Impali

Zapowiedź nowego Chevroleta Impali

Chevrolet Impala to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli producenta zza oceanu. Impala nie jest oficjalnie sprzedawana na starym kontynencie, ale wielu fanów motoryzacji zna ten model doskonale. Teraz Chevrolet pokazał zdjęcie zapowiadające Impalę na 2014 rok.

Zapowiedź nowego Chevroleta Impali
Chevrolet Impala najbardziej znany jest w wersji rocznikowej z lat 60-tych. Wszystko dzięki amerykańskim raperom, którzy często w teledyskach pokazują się w Impalach zazwyczaj z rocznika '64. Nie są to zwykłe samochody, a przerobione na tzw. lowridery, które wyposażone są w hydrauliczne zawieszenie. Po raz pierwszy flagowy sedan od Chevroleta z nazwą "Impala" pojawił się w 1958 roku.

Teraz Chevrolet zaprezentował zdjęcie prezentujące słupek C z charakterystycznym logiem  Impali. To zapowiedź dziesiątej generacja tego sedana, która zostanie po raz pierwszy w całej okazałości zaprezentowana podczas salonu samochodowego w Nowym Yorku. Samochód od momentu prezentacji będzie potrzebował dwóch lat aby zadebiutować na rynku.

Chevrolet Impala to jeden z najważniejszych modeli marki, zwłaszcza na rynku amerykańskim. W Polsce samochód ten nie jest dostępny w oficjalnej sprzedaży, ale na ulicach można spotkać Impale pochodzące głównie z prywatnego importu zza oceanu.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Toyota GT86 - pierwsze zdjęcia po liftingu

Toyota GT86 - pierwsze zdjęcia po liftingu

Premiery 2016-03-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2
Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2
Grupa Lotos planuje postawić dwanaście punktów ładowania dla samochodów elektrycznych na autostradach A1 i A2. Inwestycja ułatwi przejazd pomiędzy Trójmiastem a Warszawą.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic