mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zaprojektuj Citroena DS3 i wygraj

Zaprojektuj Citroena DS3 i wygraj

Citroen organizuje międzynarodowy konkurs designerski, w którym twórcy z całego świata będą mogli wykazać się swoją kreatywnością personalizując Citroena DS3. Zwycięski projekt zostanie wyeksponowany w C_42 – salonie Citroena na Polach Elizejskich w Paryżu, a od 2011 roku wprowadzony do sprzedaży.

Zaprojektuj Citroena DS3 i wygraj
Dzięki niezliczonym możliwościom personalizacji z całym wachlarzem "tatuaży" na dach, Citroen DS3 jawi się jako ekskluzywny produkt "prêt-à-porter". Ten szykowny miejski samochód otwiera swoją garderobę kandydatom konkursu Citroen Creative Awards, a wszystko po to, aby eksplorować bogaty świat DS3. Początkujący i doświadczeni projektanci zaprezentują swoją wizję karoserii i deski rozdzielczej najnowszego modelu Citroena.

Dossier uczestników konkursu będą przyjmowane od 12 maja do 4 lipca 2010 i będą ocenione przez jury złożone z ekspertów francuskiej marki, a także osób związanych z szeroko pojętym designem, sztuką i mediami, w tym Xaviera Dixsaut, Dyrektora Innowacji Louis Vuitton.

Oprócz nagrody finansowej, zwycięski projekt wyeksponowany zostanie w październiku 2010 w salonie C_42 w ramach Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu. Największym jednak zaszczytem dla laureata będzie wprowadzenie do produkcji 2011 jego wersji DS3.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Citroen DS3
Citroen DS3
Cena podstawowa już od: 66 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.

Podobne wiadomości:

Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross

Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross

Aktualności 2017-08-05

DS - PSA wybuduje w Polsce nową sieć salonów

DS - PSA wybuduje w Polsce nową sieć salonów

Aktualności 2017-05-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.