mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zaprojektuj Citroena DS3 i wygraj

Zaprojektuj Citroena DS3 i wygraj

Citroen organizuje międzynarodowy konkurs designerski, w którym twórcy z całego świata będą mogli wykazać się swoją kreatywnością personalizując Citroena DS3. Zwycięski projekt zostanie wyeksponowany w C_42 – salonie Citroena na Polach Elizejskich w Paryżu, a od 2011 roku wprowadzony do sprzedaży.

Zaprojektuj Citroena DS3 i wygraj
Dzięki niezliczonym możliwościom personalizacji z całym wachlarzem "tatuaży" na dach, Citroen DS3 jawi się jako ekskluzywny produkt "prêt-à-porter". Ten szykowny miejski samochód otwiera swoją garderobę kandydatom konkursu Citroen Creative Awards, a wszystko po to, aby eksplorować bogaty świat DS3. Początkujący i doświadczeni projektanci zaprezentują swoją wizję karoserii i deski rozdzielczej najnowszego modelu Citroena.

Dossier uczestników konkursu będą przyjmowane od 12 maja do 4 lipca 2010 i będą ocenione przez jury złożone z ekspertów francuskiej marki, a także osób związanych z szeroko pojętym designem, sztuką i mediami, w tym Xaviera Dixsaut, Dyrektora Innowacji Louis Vuitton.

Oprócz nagrody finansowej, zwycięski projekt wyeksponowany zostanie w październiku 2010 w salonie C_42 w ramach Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu. Największym jednak zaszczytem dla laureata będzie wprowadzenie do produkcji 2011 jego wersji DS3.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Citroen DS3
Citroen DS3
Cena podstawowa już od: 66 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.

Podobne wiadomości:

DS - PSA wybuduje w Polsce nową sieć salonów

DS - PSA wybuduje w Polsce nową sieć salonów

Aktualności 2017-05-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.