mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zarys nowego MINI

Zarys nowego MINI

Zagraniczni reporterzy przyłapali podczas testów w Kalifornii nowe MINI. Wersja Countryman będzie mocno się różnić od studium koncepcyjnego Crossman, które zostało zaprezentowane w zeszłym roku.

Zarys nowego MINI

Pierwsze co można zobaczyć mimo mocnego makijażu maskującego, to nowy przód MINI Countryman z charakterystycznym zderzakiem i dużym grillem. Auto będzie znacząco się różnić od reszty gamy małych samochodzików marki MINI.

Po zdjęciu widać także, że lusterka zostały wyposażone w kierunkowskazy, a światła przeciwmgielne zostały mocniej osadzone w zderzaku. Z tyłu samochód zostanie wyposażony w klapę podobną jak w autach sportowo-rekreacyjnych, w przeciwieństwie do otwieranych w przeciwne strony drzwi jak w wersji Clubman i koncepcie.

Odejście od tradycyjnego designu w MINI Countryman może mieć dwie strony. Jedna to ryzyko utraty najwierniejszych fanów poprzez zastosowanie nowego designu. Z drugiej strony MINI może trafić do całkowicie nowych odbiorców, którzy będą chcieli poważniej wyglądającego wozu. BMW zarejestrowało już nazwę Crossman, więc najprawdopodobniej będzie to oficjalna nazwa nowego MINI. Wersję produkcyjną zobaczymy już jesienią we Frankfurcie

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Peugeot Traveller
Peugeot Traveller
Cena podstawowa już od: 130 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: van-5dr.
MINI Countryman
MINI Countryman
Cena podstawowa już od: 111 800 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-4dr.

Podobne wiadomości:

Hybrydowe MINI Countryman potwierdzone

Hybrydowe MINI Countryman potwierdzone

Aktualności 2016-10-21

MINI Clubman JCW - 228 KM i napęd AWD

MINI Clubman JCW - 228 KM i napęd AWD

Premiery 2016-09-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie realizacji
A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie realizacji

Wykonawca jednego z czterech budowanych obecnie odcinków autostrady A1 Częstochowa - Pyrzowice zadeklarował zrealizowanie 50 proc. prac. Kierowcy pojadą tamtędy najwcześniej w 2019 roku.

Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech