mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Słynny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada będzie sprzedawał w Polsce kolejny po Ferrari luksusowy samochód. Tym razem jak donosi Puls Biznesu chodzi o Maserati.

Zasada sprowadzi do Polski Maserati
Najpierw latem rozpalił emocje, zapowiadając rozpoczęcie w Polsce oficjalnej sprzedaży aut legendarnej sportowej marki Ferrari. Teraz Sobiesław Zasada, znany biznesmen i były rajdowiec, zdecydował się na następny ruch. Kilka tygodni temu jego spółka GranTurismo Italia wynegocjowała umowę na wyłączną dystrybucję w naszym kraju kolejnej legendy światowej motoryzacji - Maserati.


- "Chcemy rozpocząć sprzedaż w przyszłym roku, na początku w Warszawie. Na razie nie mogę ujawnić, gdzie będzie pierwszy salon. Trwają negocjacje w tej sprawie" - mówi Dante Cinque, dyrektor zarządzający spółki GranTurismo Italia, tej samej, która oferować będzie w Polsce auta marki Ferrari. Notabene GrandTurismo w nazwie spółki sprowadzającej samochody obu marek to nazwa popularnej gamy modeli Maserati.

Więcej w Pulsie Biznesu>>>

Podobne wiadomości:

Największy salon Fiata w Polsce

auto motor i sport 0000-00-00

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Komentuj:

aaa 2009-12-09

Gratulacje dla Pana Zasady i powodzenia dla Dante - tak trzymajcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?