mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Słynny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada będzie sprzedawał w Polsce kolejny po Ferrari luksusowy samochód. Tym razem jak donosi Puls Biznesu chodzi o Maserati.

Zasada sprowadzi do Polski Maserati
Najpierw latem rozpalił emocje, zapowiadając rozpoczęcie w Polsce oficjalnej sprzedaży aut legendarnej sportowej marki Ferrari. Teraz Sobiesław Zasada, znany biznesmen i były rajdowiec, zdecydował się na następny ruch. Kilka tygodni temu jego spółka GranTurismo Italia wynegocjowała umowę na wyłączną dystrybucję w naszym kraju kolejnej legendy światowej motoryzacji - Maserati.


- "Chcemy rozpocząć sprzedaż w przyszłym roku, na początku w Warszawie. Na razie nie mogę ujawnić, gdzie będzie pierwszy salon. Trwają negocjacje w tej sprawie" - mówi Dante Cinque, dyrektor zarządzający spółki GranTurismo Italia, tej samej, która oferować będzie w Polsce auta marki Ferrari. Notabene GrandTurismo w nazwie spółki sprowadzającej samochody obu marek to nazwa popularnej gamy modeli Maserati.

Więcej w Pulsie Biznesu>>>

Podobne wiadomości:

Zwiększono produkcję Maserati Levante

Zwiększono produkcję Maserati Levante

Samochody luksusowe 2016-05-31

Maserati Ghibli i Quattroporte - akcja serwisowa

Maserati Ghibli i Quattroporte - akcja...

Aktualności 2016-04-19

Komentuj:

aaa 2009-12-09

Gratulacje dla Pana Zasady i powodzenia dla Dante - tak trzymajcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.