mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Słynny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada będzie sprzedawał w Polsce kolejny po Ferrari luksusowy samochód. Tym razem jak donosi Puls Biznesu chodzi o Maserati.

Zasada sprowadzi do Polski Maserati
Najpierw latem rozpalił emocje, zapowiadając rozpoczęcie w Polsce oficjalnej sprzedaży aut legendarnej sportowej marki Ferrari. Teraz Sobiesław Zasada, znany biznesmen i były rajdowiec, zdecydował się na następny ruch. Kilka tygodni temu jego spółka GranTurismo Italia wynegocjowała umowę na wyłączną dystrybucję w naszym kraju kolejnej legendy światowej motoryzacji - Maserati.


- "Chcemy rozpocząć sprzedaż w przyszłym roku, na początku w Warszawie. Na razie nie mogę ujawnić, gdzie będzie pierwszy salon. Trwają negocjacje w tej sprawie" - mówi Dante Cinque, dyrektor zarządzający spółki GranTurismo Italia, tej samej, która oferować będzie w Polsce auta marki Ferrari. Notabene GrandTurismo w nazwie spółki sprowadzającej samochody obu marek to nazwa popularnej gamy modeli Maserati.

Więcej w Pulsie Biznesu>>>

Podobne wiadomości:

Zwiększono produkcję Maserati Levante

Zwiększono produkcję Maserati Levante

Samochody luksusowe 2016-05-31

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Samochody luksusowe 2016-08-02

Komentuj:

aaa 2009-12-09

Gratulacje dla Pana Zasady i powodzenia dla Dante - tak trzymajcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.