mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Słynny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada będzie sprzedawał w Polsce kolejny po Ferrari luksusowy samochód. Tym razem jak donosi Puls Biznesu chodzi o Maserati.

Zasada sprowadzi do Polski Maserati
Najpierw latem rozpalił emocje, zapowiadając rozpoczęcie w Polsce oficjalnej sprzedaży aut legendarnej sportowej marki Ferrari. Teraz Sobiesław Zasada, znany biznesmen i były rajdowiec, zdecydował się na następny ruch. Kilka tygodni temu jego spółka GranTurismo Italia wynegocjowała umowę na wyłączną dystrybucję w naszym kraju kolejnej legendy światowej motoryzacji - Maserati.


- "Chcemy rozpocząć sprzedaż w przyszłym roku, na początku w Warszawie. Na razie nie mogę ujawnić, gdzie będzie pierwszy salon. Trwają negocjacje w tej sprawie" - mówi Dante Cinque, dyrektor zarządzający spółki GranTurismo Italia, tej samej, która oferować będzie w Polsce auta marki Ferrari. Notabene GrandTurismo w nazwie spółki sprowadzającej samochody obu marek to nazwa popularnej gamy modeli Maserati.

Więcej w Pulsie Biznesu>>>

Podobne wiadomości:

Największy salon Fiata w Polsce

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

aaa 2009-12-09

Gratulacje dla Pana Zasady i powodzenia dla Dante - tak trzymajcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.